دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۳:۰۴
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۵۷۰۵۳
گزارشگر : ۶۷
در هفته دولت انجام شد

افتتاح 4 طرح خودکفایی و اشتغال مددجویی در بندرگز

(پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶) ۱۳:۰۴

کمیته امداد بندرگز در هفته دولت چهار طرح خودکفایی و اشتغال مددجویی را افتتاح کرد.

مدیر کمیته امداد شهرستان بندرگز(8 شهریور ۹۶) با بیان گزارشی به افتتاح طرح ها و پروژه های کمیته امداد این شهرستان در هفته دولت پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محمدرضا زمانی مدیر کمیته امداد شهرستان بندرگز با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: چهار طرح خودکفایی و اشتغال به بهره برداری رسید که یک میلیارد و 50 میلیون ریال از منابع کمیته امداد تامین شد.

زمانی افزود: کمیته امداد با هدف توانمندسازی و رفع مشکل اشتغال مددجویان، توانست با اجرای طرح های خودکفایی تولید کفش، آرایشگری، آبمیوه و بستنی فروشی و خیاطی برای 10 نفر به صورت مستقیم و 15 نفر غیرمستقیم فرصت شغلی  ایجاد کند.

وی با اعلام اینکهاولین کارگاه تولید کننده کفش دست دوز در شهرستان بندرگز در هفته دولت  افتتاح شد گفت: این کارگاه با اعتباری بالغ بر 600 میلیون ریال و اشتغال آفرینی پنج نفر راه اندازی شد.

زمانی در ادامه یادآور شد: کمیته امداد بندرگز در پنج ماهه نخست سال جاری نیز با اجرای پنج طرح اشتغال و خودکفایی بسته بندی و فروش برنج، خیاطی و تولید پوشاک، نجاری و خرید نیسان با ارائه 800 میلیون ریال تسهیلات از منابع کمیته امداد و چهار طرح آرایشگری،خیاطی، بسته بندی و فروش برنج، خواربار فروشی به ارزش 550 میلیون ریال از منابع تسهیلات بانکی زمینه ی اشتغال زایی 12 نفر را فراهم کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۸۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید