دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۲:۳۳
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۵۷۳۰۵
گزارشگر : ۶۷

افزایش 3 برابری تسهیلات اشتغال‌زایی مددجویان بندرترکمن

(دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۳۳

تسهیلات اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان بندرترکمن با افزایش سه برابری در سال جاری به بیش از سه میلیارد تومان رسید.

مدیر کمیته امداد شهرستان بندرترکمن در دیدار با روسای بانکهای ملی، ملت و قرض الحسنه مهر ایران این شهرستان با ارائه گزارش به مفاد تفاهم نامه این بانک‌ها و اعتبارات تخصیص یافته به اشتغال‌زایی مددجویان پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حیدر بخشی،مدیرکمیته امداد شهرستان بندرترکمن با اشاره به همکاری  بانک های عامل در تسهیل و تسریع در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی به مددجویان تحت حمایت این نهاد گفت: تعامل و همکاری بانکهای ملی، ملت، قرض الحسنه مهر ایران شهرستان بندر ترکمن با کمیته امداد موجب افزایش سه برابری سقف تسهیلات پرداختی در سال جاری به مبلغ بیش از سه میلیارد تومان شد.

وی در ادامه افزود: در سال جاری تاکنون 350 میلیون تومان به 34 طرح اشتغال زایی پوشاک ، کارگاه خیاطی، خشکشویی، مغازه داری،دامداری، حمل و نقل، قالی بافی و شرکت خدماتی پرداخت شده است.

بخشی  با اشاره به این که سال گذشته صد درصد اعتبارات بانک‌ها برای  اشتغال مددجویان جذب شد گفت: بانکهای عامل شهرستان بندر ترکمن در سال۹۵ نیز بیش از یک میلیارد تومان را برای تسهیلات اشتغال و توانمندسازی 92 خانوار مددجوی کمیته امداد این شهرستان پرداخت کردند. 

وی گفت: با توجه به امضای تفاهم نامه بانک های عامل با کمیته امداد و توزیع منابع شهرستانی امیدواریم با اجرای طرح های اشتغال، زمینه ی خودکفایی و توانمندسازی مددجویان فراهم و مشکل اشتغال،مسکن و ازدواج آنها برطرف شود.

مدیرکمیته امداد شهرستان بندرترکمن اعلام کرد: بانکهای عامل به منظور تسهیل و تسریع در ارائه تسهیلات به مددجویان واجد شرایط و استفاده از همه ظرفیت های بانک ها، قول همکاری لازم را دادند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱۴۹



پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید