دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۱ شهریور ۱۳۹۶ / ۰۸:۰۸
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۵۷۳۶۷
گزارشگر : ۶۷

پنجشنبه؛ آغاز مرحله نخست جشن عاطفه‌ها

(سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶) ۰۸:۰۸

مرحله نخست جشن عاطفه ها با شعار "مهر در انتظار همدلی" همزمان با شروع سال تحصیلی جدید به مدت دو روز از پنجشنبه 23 شهریور ماه سال جاری آغاز می شود.

مدیر کل کمیته امداد استان گلستان به ارائه نحوه ی برگزاری برنامه های جشن عاطفه های استان گلستان پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امان اله حسین پور، مدیر کل کمیته امداد استان گلستان گفت: جشن عاطفه‌ها همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید به صورت متمرکز در دو  بخش مردمی در روز 23 شهریور ماه و در بخش مدارس 19 مهر ماه با نواخته شدن زنگ عاطفه ها در مدارس سراسر استان برگزار می‌شود.

حسین پور با بیان اینکه یکی از اصلی ترین برنامه های کمیته امداد کمک به ادامه تحصیل دانش آموزان و دانشجویان است،افزود: جشن عاطفه ها به رسم دیرینه هر سال به منظور تامین مایحتاج، پوشاک و نوشت‌افزار تحصیلی دانش‌آموزان نیازمند همزمان با بازگشایی مدارس برگزار می شود تا هیچ دانش آموزی بدون وسایل تحصیل روانه مدرسه نشود.

مدیر کل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به فعالیت 80 پایگاه و مرکز نیکوکاری به منظور جمع آوری کمک های خیران گفت: در مراکز شهرستان ها و میادین بزرگ شهرها پایگاههای جشن عاطفه ها برپا خواهد شد و شهروندان می توانند پنجشنبه 23 شهریور ماه با مراجعه به پایگاهها، دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری و 24 شهریور ماه در مصلی های نماز جمعه سراسر استان کمک های خود را ارائه دهند.

حسین پور با تاکید بر خدمت رسانی به دانش آموزان محروم یادآور شد: هموطنان می‌توانند از طریق سامانه الکترونیکی # 017 *۸۸۷۷* کمک‌های نقدی خود را برای جشن عاطفه ها واریز کنند.

وی در ادامه با اشاره به اینکه وجوهات جمع آوری شده در مرحله اول به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد، گفت: اجازه نمی دهیم فردی به دلیل فقر و عدم توان مالی از تحصیل باز بماند به همین منظور مبلغ جمع‌آوری شده میان دانش آموزان بی بضاعت و نیازمند توزیع خواهد شد.

حسین پور در پایان با اشاره به مشارکت بیش از 670 میلیون تومان سال گذشته مردم استان در جشن عاطفه ها، گفت: امیدواریم امسال با افزایش دوبرابری کمکهای مردم ، رشد چمشگیری در این زمینه رقم زده شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۲۱۸پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید