دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۷ / ۱۰:۴۸
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۷۴۸۹
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد

تحویل 814 واحد مسکن مهر فاقد متقاضی به کمیته امداد

(سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷) ۱۰:۴۸

814 واحد مسکن مهر فاقد متقاضی در جلسه اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با محبوبی، مدیرکل راه و شهرسازی استان به کمیته امداد واگذار می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به بحث اختصاص واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی به کمیته امداد و سازمان بهزیستی توسط دولت، گفت: طبق مصوبه مجلس در بودجه سال ۹۷ کل کشور قرار بود، ۵۰ هزار واحد مسکن مهر نیمه‌تمام فاقد متقاضی به مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در سطح کشور تحویل داده ‌شود.
اسکندری با تأکید بر ضرورت خانه‌دار شدن مددجویان کمیته امداد و بهزیستی عنوان کرد: کمیته امداد اراده بسیار جدی برای انجام این کار دارد، زیرا در آیین‌نامه مصوب در دولت متعهد شده تا بعد از تحویل این واحدها و انتقال رسمی آن، برای ساخت و تکمیل این واحدها از منابع امدادی و مردمی استفاده کند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به پیگیری این نهاد مقدس برای تخصیص واحدهای مسکن مهر فاقد متقاضی به مددجویان استان گفت: 814 واحد مسکن مهر فاقد متقاضی، 520 واحد آن در سایت سعدآباد گرگان و 294 واحد در شهرستان علی‌آباد به کمیته امداد استان تحویل داده شد.
اسکندری گفت: باهدف رفع مشکلات مسکن مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان، در نظر داریم با ساماندهی و تکمیل واحدهای مسکن مهر نیمه‌کاره فاقد متقاضی در شهرهای مذکور، گامی مؤثر برای خانه‌دار شدن مددجویان گلستانی با اولویت فرزندان ایتام برداریم.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۹۰

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید