دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۵ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۷:۳۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۷۵۱۲
گزارشگر : ۸۸
رئیس کمیته امداد تاکید کرد؛

تسریع بیمه تجارت نو برای پرداخت خسارات سیل زدگان گلستانی

(دوشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۸) ۱۷:۳۰

رئیس کمیته امداد در جلسه مشترک با مسئولان بیمه تجارت نو، بر تسریع در پرداخت خسارات مددجویان سیل زده گلستانی تاکید کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در سفر یک روزه به گلستان پس بررسی و بازدید از وضعیت مردم سیل‌زده با مدیران و مسئولان بیمه تجارت نو دیدار و گفتگو کرد.
فتاح با توجه به اینکه تمامی مددجویان گلستانی بیمه حوادث، عمر و اثاثیه هستند افزود: بیمه منازل مسکونی مددجویان شهری ۳۵ میلیون تومان و منازل روستایی ۲۵ میلیون تومان و بیمه اثاثیه شهر و روستا ۱۵ میلیون تومان و بیمه ناشی از حوادث برای سرپرست‌های خانوار ۱۵ میلیون تومان و هر فرد از اعضای خانواده چهار میلیون تومان است.
رئیس کمیته امداد اظهار کرد: خوشبختانه در سیل اخیر هیچ‌گونه تلفات جانی در میان مددجویان امداد گزارش نشده است.
وی با اشاره به اینکه کمیته امداد در کنار مددجویان خواهد بود و خسارت وارده را جبران می‌کند افزود: با توجه به سامانه بارشی، طوفان و سرریز شدن چند سد استان به‌ویژه در شهرستان‌های گنبد، گمیشان، بندر ترکمن، آزادشهر و آق‌قلا در روزهای پایانی سال، استان گلستان در معرض سیل و آب‌گرفتگی قرار گرفت که مددجویان تحت حمایت کمیته امداد دچار خسارات ساختمانی و اسباب‌اثاثیه شده اند که با دوراندیشی این نهاد ، هیچ جای نگرانی نیست.
رئیس کمیته امداد با تاکید بر تسریع روند انجام تعهدات بیمه تجارت نو به مددجویان گلستانی عنوان کرد: از ساعات اولیه این حادثه امدادگران استان وارد عمل شدند و ۲۰۰۰ خانوار حادثه‌دیده را شناسایی کردند و با توجه به اینکه تمامی منازل مسکونی و اثاثیه این خانوارها از سوی کمیته امداد بیمه حوادث است، گروه تعیین خسارت شرکت بیمه‌گذار از  روزهای گذشته فعالیت خود را از شهرستان گنبدکاووس آغاز تا خسارات وارده در اسرع وقت از طریق بیمه به خانوارها واریز شود.
وی یادآور شد: در سیل اخیر پنج شهرستان گنبدکاووس، آق‌قلا، گمیشان، بندر ترکمن و آزادشهر و بیش از ۵۰ روستا در معرض سیل ویرانگر و آب‌گرفتگی قرار گرفتند.
انتهای پیامتعداد بازدید : ۳۵۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید