دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۱ فروردین ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۲
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۷۵۶۷
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد

کمک بلاعوض 1.8 میلیارد تومانی به مددجویان سیل‌زده

(یکشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۸) ۱۳:۴۲

با توجه به خسارات وارده بارش باران و سیل در روزهای نخست سال جدید به مددجویان گلستانی، کمیته امداد یک میلیارد و 825 میلیون تومان کمک بلاعوض به‌حساب خانوارهای سیل‌زده تحت حمایت این نهاد واریز کرد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با توجه به کمک یک میلیارد تومانی مرحله نخست این نهاد به سیل‌زدگان گلستانی گفت: کمیته امداد برای کاهش آلام بیش از 3000 خانوار مددجوی سیل‌زده گلستانی، امروز در مرحله دوم 825 میلیون تومان کمک بلاعوض، شامل خانوارهای یک‌نفره، ۳۰۰ هزار تومان، دونفره ۴۰۰ هزار تومان، سه‌نفره ۵۰۰ هزار تومان، چهارنفره، ۶۰۰ هزار تومان و ۵ نفر به بالا ۷۰۰ هزار تومان واریز کرد.
وی با تشریح عملکرد و اقدامات کمیته امداد در خدمت‌رسانی به مددجویان سیل‌زده، از سه برابری شدن مستمری فروردین‌ماه مددجویان آسیب‌دیده از سیل خبرداد.
اسکندری با اشاره به اینکه کمیته امداد در کنار مددجویان خواهد بود و خسارت وارده را جبران می‌کند افزود: این نهاد امروز 150 سبد غذایی و پنج کامیون متشکل از 400 مورد لوازم و اثاثیه ضروری منزل ازجمله یخچال، فرش، موکت و پتو به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد خسارت‌دیده اهدا کرد.
وی یادآور شد: در سیل اخیر پنج شهرستان گنبدکاووس، آق‌قلا، گمیشان، بندر ترکمن و آزادشهر و بیش از 544 روستا در معرض سیل ویرانگر و آب‌گرفتگی قرار گرفتند.
اسکندری عنوان کرد: مردم نیک‌اندیش ایران می‌توانند با شماره‌گیری کد #۹۹*۸۸۷۷* یا از طریق واریز کمک‌های خود به شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۰۰۰۰۱۰۰۰ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت و شماره‌حساب ۳۳۳۳  نزد بانک ملی در بازسازی منازل تخریب‌شده در سیل و تهیه اقلام ضروری سیل‌زدگان مشارکت کنند.

 

 

انتهای پیام
 
تعداد بازدید : ۳۲۳

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید