دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد شهرستان بندر ترکمن خبر داد

بیش از 600 مددجوی ترکمن فاقد سرپناه مناسب هستند

بیش از 600 مددجوی ترکمن فاقد سرپناه مناسب هستند
کمیته امداد شهرستان بندر ترکمن دارای بیش از 600 مددجوی فاقد مسکن یا دارای مسکن فرسوده است.

جلسه شورای اداری شهرستان بندر ترکمن با حضور مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد برگزار شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، حیدر بخشی، رئیس کمیته امداد شهرستان بندر ترکمن در جلسه شورای اداری گفت: کمیته امداد شهرستان بندر ترکمن دارای بیش از سه هزار نفر و هزار و 722 خانوار تحت حمایت این نهاد است.

وی بابیان اینکه بیش از 600 خانوار تحت حمایت کمیته امداد فاقد مسکن مناسب هستند افزود:88 خانوار از مددجویان شهرستان بندر ترکمن فاقد مسکن و 226 خانوار روستایی و 294 خانوار شهری نیز دارای مسکن فرسوده هستند.

بخشی با توجه به اعطا 669 فقره تسهیلات ضروری به مددجویان  این شهرستان در سال 96 عنوان کرد: سال گذشته دو میلیارد و 920 میلیون تومان تسهیلات اشتغال‌زایی برای بیش از 160 طرح اشتغال به مددجویان این شهرستان پرداخت شد.

وی با تاکید بر نقش تأثیرگذار مشارکت‌های مردمی در ارائه خدمت به مستضعفان جامعه عنوان کرد: سال 1396 مردم شهرستان بندر ترکمن بالغ‌بر دو میلیارد و 980 میلیون تومان و در چهار ماه نخست سال جاری 685 میلیون تومان به کمیته امداد کمک کردند.

رئیس کمیته امداد شهرستان بندر ترکمن با اشاره به جمع‌آوری 53 میلیون تومان صدقه در سال جاری گفت: مردم خیر شهرستان بندر ترکمن در سال گذشته با رشد 56 درصدی بیش از 160 میلیون تومان صدقه برای کمک به نیازمندان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه پرداخت کردند.

وی با اشاره به تعامل و مشارکت ائمه جمعه این شهرستان با این نهاد یادآور شد: سال گذشته کمیته امداد شهرستان بندر ترکمن دو میلیارد و 76 میلیون تومان زکات از مودیان این منطقه جمع‌آوری کرد.

انتهای پیام
۲۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۲۷
تعداد بازدید : ۴۱۱
کد خبر : ۵۴۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید