دکمه موبایل منو

اخبار

رئیس کمیته امداد کلاله خبر داد

جذب 100 درصدی تسهیلات اشتغال کمیته امداد کلاله در سال گذشته

جذب 100 درصدی تسهیلات اشتغال کمیته امداد کلاله در سال گذشته
کمیته امداد شهرستان کلاله توانست در سال گذشته 100درصد تسهیلات اشتغال را با همکاری و تعامل بانک ها و مسئولان جذب کند.

رئیس کمیته امداد شهرستان کلاله در حضور سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد گزارشی اجمالی از عملکرد این نهاد ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رحیم تیموری، رئیس کمیته امداد شهرستان کلاله گفت: بیش از 960 مددجو تحت حمایت این نهاد فاقد سرپناه مناسب هستند که 385 خانوار آن فاقد مسکن و 578 خانوار آن دارای مسکن فرسوده هستند که نیازمند اتخاذ تصمیمات جدید برای ساخت این واحدهای مسکونی برای مددجویان است.

تیموری عنوان کرد: شهرستان کلاله با بیش از 117 هزار نفر جمعیت دارای حدود چهار هزار خانوار تحت حمایت کمیته امداد است که از این تعداد دو هزار و 690 خانوار آن زنا سرپرست خانوار هستند.

وی با اشاره به جذب 100 درصدی تسهیلات اشتغال سال 96 کمیته امداد شهرستان کلاله افزود: سال گذشته 267 طرح اشتغال بااعتبار چهار میلیارد و 884 میلیون تومان به همت مسئولان و مدیران بانکی به مددجویان پرداخت شد.

تیموری با توجه به کسب رتبه نخست جمع‌آوری نذورات قربانی شهرستان کلاله در استان گلستان یادآور شد: سال گذشته کمیته امداد این شهرستان توانست با جمع‌آوری چهار میلیارد و 720 میلیون تومان زکات از مودیان رتبه نخست استان گلستان را کسب نماید.

رئیس کمیته امداد کلاله در ادامه از خودکفایی هزار و 118 مددجوی تحت حمایت این نهاد خبر داد.

وی با اشاره به جذب بیش از یک میلیارد و 600 میلیون تومان مشارکت‌های مردمی این شهرستان در سال جاری گفت: سال گذشته مردم شهرستان کلاله بیش از هشت میلیارد تومان برای کمک به نیازمندان و محرومان منطقه پرداخت کردند.

 

انتهای پیام

 


۲۱ اَمرداد ۱۳۹۷ ۰۷:۳۸
تعداد بازدید : ۳۱۳
کد خبر : ۵۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید