دکمه موبایل منو

اخبار

افتتاح متمرکز 14 واحد مسکونی مددجویان گرگانی

افتتاح متمرکز 14 واحد مسکونی مددجویان گرگانی
دهه فجر امسال 14 واحد مسکونی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد شهرستان گرگان به‌صورت متمرکز افتتاح شد.

مراسم افتتاح متمرکز پروژه‌های مسکونی کمیته امداد شهرستان گرگان با حضور مسئولان در روستای باغ گلبن این شهرستان افتتاح شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسماعیل باغبانی، رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان گرگان با گرامیداشت ایام‌الله دهه فجر انقلاب اسلامی ایران گفت: به مناسبت ایام دهه فجر 14 واحد مسکونی سرپرستان خانوار ازکارافتاده وزنان سرپرست خانوار شهری و روستایی تحت حمایت کمیته امداد شهرستان گرگان بااعتبار 780 میلیون تومان از محل منابع امدادی، کمک خیران و تسهیلات بانکی افتتاح شد.

وی با اشاره به افتتاح هشت واحد مسکن روستایی و شش واحد مسکن شهری افزود: یکی از سیاست‌های مهم و اساسی کمیته امداد تأمین مسکن مددجویان و اقشار آسیب‌پذیر جامعه است زیرا داشتن سرپناه و محلی امن برای آسایش و گذران زندگی افراد یکی از نیازهای ضروری و اولیه هر فرد محسوب می‌شود که به برکت انقلاب اسلامی و به مناسبت این ایام این واحدهای مسکونی مورد بهره‌برداری نیازمندان قرار می‌گیرد.

باغبانی با اشاره به خرید و ساخت سه مسکن شهری بااعتبار 214 میلیون تومان برای مددجویان منطقه یک گرگان عنوان کرد: از این تعداد ساخت هفت واحد مسکن روستایی بااعتبار 340 میلیون تومان به مددجویان منطقه یک گرگان وخرید سه مسکن شهری و ساخت یک مسکن روستایی بااعتبار 226 میلیون تومان به مددجویان منطقه دو این شهرستان اختصاص یافت.

رئیس کمیته امداد منطقه سه شهرستان گرگان یادآور شد: یکی از مهم‌ترین چالش‌های زند‌گی زنان سرپرست خانوار مشکل مسکن است زیرا بیشتر آن‌ها د‌ر منازل استیجاری به سر می‌برند‌ و د‌رصد‌ بیشتر د‌رآمد‌ خود‌ را به پرد‌اخت اجاره‌بهای مسکن خود‌ اختصاص می‌دهند.

باغبانی با توجه به افتتاح هشت طرح اشتغال‌زایی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد منطقه سه شهرستان گرگان در دهه فجر امسال گفت: در ایام‌الله دهه مبارک فجر اقداماتی اعم از پرداخت کمک‌هزینه جهیزیه 25 نوعروس نیازمند، نشست هم‌اندیشی با محوریت انقلاب اسلامی و تحقق شعار سال و گردهمایی دانشجویان به‌منظور استکبارستیزی و حمایت از جبهه مقاومت نیز برای مددجویان این منطقه برگزار می‌شود.

انتهای پیام


۱۵ بهمن ۱۳۹۶ ۱۵:۱۷
تعداد بازدید : ۳۹۲
کد خبر : ۷۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید