دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۲:۵۸
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۵۷۰۵۶
گزارشگر : ۶۷
در هفته دولت انجام شد

تحول یک واحد مسکن مددجویی در گمیشان

(پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶) ۱۲:۵۸

یک واحد مسکن در هفته دولت به مددجوی تحت حمایت کمیته امداد گمیشان تحویل داده شد.

رییس کمیته امداد گمیشان (8 شهریور ۹۶) با بیان گزارشی به افتتاح طرح ها و پروژه های کمیته امداد این شهرستان در هفته دولت پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عباس عباسی، مدیر کمیته امداد گمیشان با گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: در آخرین روز از هفته دولت یک واحد مسکن مددجویی با هدف تامین مسکن نیازمندان به مساحت 60 متر مربع و با اعتبار 400 میلیون ریال به مددجو تحویل داده شد.

عباسی افزود: این پروژه با مشارکت  170 میلیون ریالی کمیته امداد، 150 میلیون ریالی وام بنیاد مسکن و 80 میلیون ریال کمک خیران به اتمام رسید.

وی با اشاره به اینکه تامین مسکن مناسب برای مددجویان یکی از مهمترین دغدغه‌های این نهاد است، گفت: مسکن مناسب از جمله مهم ترین مسائل زندگی انسان‌ها است که امیدواریم با ساخت، خرید، بهسازی و مقاوم‌سازی منازل مددجویان، اقدامات موثری در حوزه مسکن آنان انجام دهیم.

عباسی افزود: رسیدگی به محرومان و ساخت و خرید مسکن برای مددجویان همت جمعی و مشارکت همه جانبه مسئولان و مردم خیر را می‌طلبد، از این رو خیران و نیکوکاران می‌توانند برای تامین سرپناه خانواده‌های نیازمند کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را در قالب طرح رضوان به دفاتر کمیته امداد سطح استان تحویل دهند.

وی در ادامه به سایر برنامه های کمیته امداد گمیشان دراین هفته پرداخت و افزود: یک دستگاه تراکتور با اعتبار 400میلیون ریال از محل تسهیلات خوداشتغالی کمیته امداد و 60 میلیون ریال سهم آورده ی مددجو توسط واحد اشتغال به مددجوی این نهاد واگذار شد.

مدیر کمیته امداد گمیشان در پایان نیز از افتتاح یک باب مغازه موبایل فروشی با اعتبار 125 میلیون ریال از محل تسهیلات اشتغالزایی قرض الحسنه بانکی کمیته امداد این شهرستان در هفته دولت خبر داد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۳۲پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید