دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۴:۲۷
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۵۷۱۷۴
گزارشگر : ۶۷
مدیر کمیته امداد شهرستان مینودشت خبر داد:

تحویل 15 مسکن مددجویی با اعتبار 760 میلیون تومان

(دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۶) ۱۴:۲۷

15 مسکن با اعتبار 760 میلیون تومان به مددجویان شهرستان مینودشت تحویل داده شد.

مدیر کمیته امداد شهرستان مینودشت (13 شهریور ۹۶) با بیان گزارشی به طرح ها و پروژه های عمرانی کمیته امداد این شهرستان پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شیرعلی وزیری مدیر کمیته امداد شهرستان مینودشت گفت: 15 پروژه ی عمرانی مسکن با اعتبار 760 میلیون تومان در سال جاری به مددجویان شهرستان مینودشت تحویل داده شد.

وزیری با اشاره به ساخت سه واحد مسکن شهری به ارزش 140 میلیون تومان افزود: 10 واحد مسکن مددجویی بخش مرکزی با اعتبار 520 میلیون تومان و دو واحد مسکن مددجویی بخش کوهسارات با اعتبار100میلیون تومان با هدف رفع مشکل مددجویان در سال جاری به آنان تحویل داده شد.

وی در ادامه با اشاره به واگذاری یک واحد مسکن شهری با زیربنای 92 مترمربع به زن سرپرست خانوار دارای دو فرزند دختر و دو فرزند معلول گفت: کمیته امداد شهرستان مینودشت توانست با 20 میلیون تومان کمک بلاعوض و مشارکت شهرداری و مددجو  با استفاده از تسهیلات پرداختی بنیاد مسکن به مبلغ 20 میلیون تومان این واحد مسکونی به ارزش 62 میلیون تومان را به مددجوی نیازمند تحویل دهد.

وزیری در ادامه عنوان کرد: کمیته امداد شهرستان مینودشت در سال96 با پرداخت 585 میلیون تومان تسهیلات اشتغال برای 36 طرح ، زمینه ی اشتغال زایی مددجویان تحت حمایت این نهاد را فراهم آورد.

وی  همچنین از پرداخت مبلغ یک میلیارد و 888میلیون تومان تسهیلات پرداختی اشتغال سال گذشته برای 141 طرح خبر داد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۰پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید