دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۱۹ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۵:۳۹
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۵۷۳۰۴
گزارشگر : ۶۷

پرداخت کمک هزینه جهیزیه به 14نوعروس مددجو در گالیکش

(یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶) ۱۵:۳۹

کمیته امداد شهرستان گالیکش امسال به 14 نوعروس تحت حمایت این نهاد، کمک هزینه جهیزیه پرداخت کرد.

سرپرست کمیته امداد گالیکش گزارش اجمالی از پرداخت کمک هزینه تامین جهیزیه مددجویان تحت حمایت این شهرستان ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، سید علی صفی الحسینی، سرپرست کمیته امداد گالیکش گفت: امسال به مناسبت دهه امامت و ولایت 14 نوعروس تحت حمایت کمیته امداد این  شهرستان با پرداخت کمک هزینه تامین جهیزیه راهی خانه بخت شدند.

صفی الحسینی یکی از مهمترین خدمات کمیته امداد در حمایت از زوجهای جوان را پرداخت کمک هزینه تامین جهیزیه به آنها دانست و گفت: احیاء و تقویت فرهنگ دینی ازدواج و بستر سازی برای تسهیل روند تشکیل خانواده با الگوهای ایرانی، اسلامی از جمله اهداف این عمل خیرخواهانه است. 

وی در ادامه افزود: مبلغ کمک هزینه برای هر نوعروس دو میلیون تومان است که جمعا مبلغ 28 میلیون تومان با استفاده از منابع کمیته امداد پرداخت شده است.

صفی الحسینی یادآور شد: کمیته امداد شهرستان گالیکش در سال گذشته به 285 نوعروس تحت حمایت این نهاد مبلغ بیش از 459 میلیون تومان کمک هزینه ازدواج پرداخت کرد.

سرپرست کمیته امداد گالیکش در ادامه عنوان کرد:  23 نوعروس دیگر برای دریافت کمک هزینه جهیزیه در نوبت قرار دارند که در صورت تامین منابع، پرداخت کمک هزینه جهیزیه تا پایان مهرماه به آنها انجام می شود.

به گفته ی وی هم اکنون ماهیانه به طور میانگین به چهار هزار و 500 نفر مدد جوی تحت حمایت در قالب دو هزار و 677 خانوار،ماهیانه به طور میانگین مبلغ 150 میلیون تومان مستمری پرداخت می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۳۴پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید