دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ / ۱۶:۵۲
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۵۷۴۱۸
گزارشگر : ۶۷
با امضا تفاهم‌نامه کمیته امداد و اتحادیه انجمن‌های دانش‌آموزی

برنامه‌های ویژه برای مددجویان نوجوان گلستانی اجرا می‌شود

(چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶) ۱۶:۵۲

کمیته امداد و اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی استان گلستان با هدف فراهم کردن زمینه ی همکاری بیشتر تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.

 معاون امور فرهنگی کمیته امداد استان گلستان به بیان مطالبی از جلسه همفکری و انعقاد تفاهم نامه اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان و کمیته امداد استان گلستان پرداخت.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم ملکان،معاون امور فرهنگی کمیته امداد گلستان گفت: کمیته امداد استان با حمایت از 10 هزار دانش آموز نوجوان با استفاده از ظرفیت های اتحادیه انجمن های اسامی برای خدمت رسانی به جامعه ی دانش آموزی تفاهم نامه همکاری امضا کرد.

ملکان با تشریح مفاد این تفاهم نامه افزود: توسعه و ارتقاء سطح همکاری های دوجانبه در زمینه برنامه ریزی آموزشی، فرهنگی و پژوهشی و ایجاد زمینه ی فعالیت فرهنگی و اجتماعی برای مددجویان نوجوان در این تفاهم نامه لحاظ شده است.

وی با تاکید برغنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد یادآور شد:همکاری در زمینه برگزاری دوره های آموزشی، کارگاه های تخصصی، همایش ها، نمایشگاه ها و مسابقات، تهیه و تولید محتوای آموزشی و تربیت و اعزام مربی نیز در این همکاری در نظر گرفته شده است.

معاون امور فرهنگی کمیته امداد گلستان با اشاره به همکاری و مشارکت اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزی در برگزاری طرح های نیکوکاری گفت: این اتحادیه فراهم کردن امکان استفاده از ظرفیت سامانه مشاوره " همراز" و موسسه علمی آموزشی آینده سازان و تولید نشریه و محتوای فرهنگی- تربیتی برای دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد را متعهد شده است.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۱۱پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید