دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۲۰ خرداد ۱۳۹۷ / ۱۰:۱۷
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۲۳۰۷
گزارشگر : ۸۸
ماه رمضان امسال

900 ​یتیم و فرزند محسنین گلستانی دارای حامی شدند

(یکشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۹۷) ۱۰:۱۷

ماه رمضان امسال حامیان گلستانی سرپرستی 900 یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان را بر عهده گرفتند.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گزارشی از عملکرد ماه رمضان این نهاد در سال جاری ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امان اله حسین پور، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به استقبال خوب مردم در کمک به نیازمندان گفت: 800 حامی در ماه مبارک رمضان به‌ویژه شب‌های قدر سرپرستی معنوی 900 فرزند تحت حمایت این نهاد را بر عهده گرفتند.

وی افزود: از این تعداد 580 یتیم و 320 فرزند محسنین تحت تکفل حامیان قرار گرفتند.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به اینکه این نهاد دارای 19 هزار حامی است یادآور شد: حامیان گلستانی سرپرستی ۹ هزار کودک را بر عهده‌دارند که از این کودکان ۵ هزار یتیم و ۴ هزار فرزند محسنین هستند.

حسین پور بابیان رشد 59 درصدی کمک‌های مردمی برای اکرام ایتام و محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان گفت: در سال جاری مردم خیر و نیکوکار این استان بیش از 747 میلیون تومان برای کمک به اکرام ایتام و فرزندان محسنین واریز کردند.

وی افزود: کمیته امداد استان گلستان در ماه مبارک رمضان در قالب طرح همیان مولا، مفتاح الجنه، اطعام نیازمندان به همراه مراکز نیکوکاری بیش از سه میلیارد و 400 میلیون تومان به مددجویان و نیازمندان کمک کردند.

حسین پور با توجه به رشد 24 درصدی مشارکت‌ گلستانی ها در سال 97 نسبت به مدت مشابه سال گذشته عنوان کرد: در ماه مبارک رمضان سال جاری گلستانی‌ها با پرداخت بیش از چهار میلیارد و 200 میلیون تومان کمک‌های مردمی در طرح‌های مختلف واحد مشارکت‌های مردمی این نهاد، شرکت کردند.

گفتنی است، کمیته امداد استان گلستان دارای ۶۰ هزار خانوار و ۱۰۶ هزار نفر مددجوی تحت حمایت است.

 انتهای پیام

 


تعداد بازدید : ۳۲۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید