دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۳ خرداد ۱۳۹۷ / ۰۸:۲۴
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۲۴۰۵
گزارشگر : ۸۸

خیر تهرانی برای ایتام گلستانی ۲۰۰ میلیون تومان لوازم‌خانگی خرید

(چهارشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۷) ۰۸:۲۴

خیر تهرانی لوازم‌خانگی موردنیاز تعدادی از ایتام سادات تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان را خریداری کرد.

رئیس اکرام ایتام کمیته امداد استان گلستان گزارشی از کمک حامیان و خیر به ایتام و فرزندان محسنین گلستانی ارائه کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، شهلا بخشی، رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد استان گلستان گفت: خیر تهرانی لوازم‌خانگی موردنیاز ایتام سادات تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان را به ارزش تقریبی 200 میلیون تومان خریداری کرد.

وی با اشاره به نقش بسزای مشارکت خیران و مردم در تأمین نیازهای ضروری خانوارهای نیازمند افزود: مدیرعامل تهرانی 150 قلم لوازم‌خانگی ضروری ایتام نیازمندان مناطق سه‌گانه شهرستان گرگان اعم از یخچال، تلویزیون، فرش، جاروبرقی، اجاق‌گاز، ماشین لباسشویی، آبگرمکن، اتوبخار، پنکه و چرخه خیاطی را تهیه کرد.

بخشی یادآور شد: خیر تهرانی در سال ۸۳ با پذیرش سرپرستی معنوی ۱۵ فرزند یتیم و محسنین به جمع حامیان گرگانی پیوست و به‌مرور با افزایش فرزندان معنوی خود، اکنون دارای 80 فرزند یتیم و محسنین است.

رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد استان گلستان گفت: این حامی علاوه بر پرداخت ماهانه سرانه فرزندان خود، ماهیانه یک گوسفند نیز برای اطعام به نیازمندان این منطقه هدیه می‌کند و سال گذشته با شروع فصل سرما برای 90 مددجوی گرگانی بخاری خرید.

وی با اشاره به کمک این حامی نیکوکار برای اعزام مددجویان این نهاد به سفر زیارتی کربلا گفت: هرساله این حامی در آستانه سال نو باخرید البسه و با شروع سال تحصیلی با خرید لوازم‌التحریر و مشارکت در جشن آرزوها به حمایت از فرزندان تحت تکفل خود می‌پردازد.

بخشی افزود: سال گذشته حامیان و خیران گلستانی بیش از ۱۳ میلیارد تومان برای کمک به 9 هزار یتیم و فرزند محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان پرداخت کردند.

رئیس اداره اکرام ایتام کمیته امداد استان گلستان بابیان اینکه استان گلستان دارای ۱۸ هزار و ۸۷۴ حامی ایتام و فرزند محسنین است بیان کرد: تاکنون 800 حامی در ماه مبارک رمضان امسال، سرپرستی معنوی 900 یتیم و فرزند محسنین استان گلستان را برعهده‌گرفته‌اند.

وی افزود: این نهاد از طریق شماره‌حساب 5200520062 بانک ملت و شماره کارت 6104337770106084 آماده دریافت کمک‌های مردمی به ایتام و نیازمندان است.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۶۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید