دکمه موبایل منو

جزییات خبر

یکشنبه / ۳ تیر ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۲۶۱۴
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد

مرکز نیکوکاری رسانه استان گلستان ایجاد می‌شود

(یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷) ۱۳:۲۶

با همکاری کمیته امداد و خانه مطبوعات استان گلستان، مرکز نیکوکاری رسانه با تلاش خبرنگاران افتتاح می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با هیئت‌مدیره خانه مطبوعات به‌عنوان منتخب اصحاب رسانه دیدار کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، امان اله حسین پور، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به اینکه خبرنگاران می‌توانند پل ارتباطی خوبی میان خیران و محرومان باشند گفت: مرکز نیکوکاری رسانه استان گلستان می‌تواند باهدف تعامل دوسویه و استفاده از ظرفیت خیران و مسئولان شهری و استانی، کمک‌های خیرخواهانه آن‌ها را با حفظ شان و حرمت نیازمندان آبرومند توزیع کند.

حسین پور گفت: کمیته امداد به‌عنوان وکیل نیازمندان جامعه، پیگیری مطالبات امور دهک‌های پایین جامعه را در حوزه‌های فرهنگی، بهداشت و درمان، مسکن، اشتغال و حوزه‌های حمایتی بر عهده دارد.

وی افزود: کمک به اقشار آسیب‌پذیر جامعه فقط وظیفه کمیته امداد نیست بلکه همه دستگاه‌ها رفع مشکل این افراد را تکلیف اجتماعی خود بدانند تا با همکاری و همراهی یکدیگر بتوانیم زمینه توانمندسازی نیازمندان جامعه را فراهم‌سازیم.

حسین پور با اشاره به ظرفیت بسیار بالای رسانه ها در ترغیب مردم عنوان کرد: رسانه‌ها به‌عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولان، نقش به سزایی برای روشنگری دستگاه‌های دولتی، خیران و مردم بر عهده دارند.

وی افزود: رسانه‌ها با انعکاس خدمات و عملکرد کمیته امداد موجب افزایش اعتماد عمومی و جذب حامی و خیران بیشتر می‌شود که این امر منتج به افزایش مشارکت‌های مردمی و گره‌گشایی بیشتر از مشکلات نیازمندان می‌شود.

حسین پور با اشاره به تعامل بسیار خوب رسانه‌ها با کمیته امداد استان گلستان افزود: رسانه‌ها می‌توانند با درج گزارش‌ها و اخبار خود، دستگاه‌ها و نهادها را نسبت به وظایف خود حساس کنند و خدمات بیشمار این نهاد به مناطق محروم را که دیگران نمی‌توانند مستقیماً ببینند، به تصویر بکشاند.

 مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد: در روزهای اخیراً علیرغم هجمه‌های بیگانگان به این نهاد انقلابی برای خدشه‌دار کردن اذهان عمومی خوشبختانه به خاطر همسویی و همراهی صمیمانه و مدبرانه رسانه‌ها و همچنین دفاع و انعکاس بیشتر آن‌ها از خدمات کمیته امداد باعث روشنگری افراد جامعه و نقش برآب کردن توطئه دشمن شده است.

در این دیدار اصحاب رسانه استان گلستان آمادگی خود را برای ترویج فرهنگ احسان و نیکوکاری و انعکاس فعالیت این نهاد اعلام کردند.

گفتنی است، در این نشست با توجه به فعالیت میدانی و مواجه‌شدن اصحاب رسانه با افراد آبرومند و نیازمند شهرها و شهرستان‌ها از مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خواستار تعامل دوسویه در حل مشکلات این افراد نیازمند شدند.

انتهای پیام

 


تعداد بازدید : ۳۳۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید