دکمه موبایل منو

جزییات خبر

چهارشنبه / ۴ مهر ۱۳۹۷ / ۱۷:۱۴
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۴۲۴۴
گزارشگر : ۸۸
سرپرست کمیته امداد استان گلستان خبرداد

گلستانی ها امسال بیشترین نذورات قربانی را در کشور اهدا کردند

(چهارشنبه ۴ مهر ۱۳۹۷) ۱۷:۱۴

گلستانی ها در عید سعید قربان سال جاری بیشترین نذورات قربانی را در کشور با جمع آوری بیش از 9 میلیارد تومان نذورات مردمی به نیازمندان کسب کردند.

سرپرست کمیته امداد استان گلستان در دوره آموزشی مدیران و روسای ای نهاد که با حضور علیرضا عسگریان، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد و میر هاشم موسوی، معاون اداری و مالی کمیته امداد و احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان برگزار شد، گزارشی اجمالی از اقدامات این نهاد ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، سرپرست کمیته امداد استان گلستان در این جلسه گفت: در سال جاری هم استانی‌ها با مشارکت چشمگیر در عید قربان و کمک ۹ میلیارد تومانی نذورات نقدی و غیر نقدی خود به کمیته امداد استان گلستان توانستند نیازمندان استان را با خود هم‌سفره کنند.
اسکندری با اشاره به اینکه استان گلستان یکی از استان‌های پیشرو در حوزه صدقات، زکات و نذورات قربانی است یادآور شد: امسال کمک‌های مردمی و نذورات عید قربان نسبت به مدت مشابه سال گذشته با توجه به اعتماد روزافزون مردم بیش از ۶۰ درصد رشد داشته است.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفته دفاع مقدس گفت: رمز بقا و موفقیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، روحیه و حرکت انقلابی، جهادی و بسیجی است.
سرپرست کمیته امداد استان گلستان با اشاره به اینکه هرساله کمک‌های مردم در جشن عاطفه‌ها از ترک تحصیل بسیاری از دانش آموزان جلوگیری کرده است، عنوان کرد: امسال علیرغم شرایط خاص اقتصادی مردم، خوشبختانه گلستانی هاهمچون سنوات گذشته، در مرحله نخست یک میلیارد و 200 میلیون تومان به کودکان و دانش آموزان نیازمند کمک کردند.
حجت‌الاسلام احمدرضا احمدی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان در این جلسه گفت: گاهی انسان‌ها با یک خدمت خالصانه و مؤمنانه ماندگار و مقرب درگاه الهی می‌شوند.
وی افزود: مسئولان و همکاران نهاد انقلابی و الهی کمیته امداد بدانند خدمت به خلق و رفع مشکل نیازمندان موجب دعای خیر ارباب‌رجوع و تقرب الهی می‌شود.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گلستان با توجه به هجمه‌های اخیر دشمنان به این نهاد انقلابی عنوان کرد: مجاهدت‌های خاموشی که در کمیته امداد برای کمک به مردم نیازمند رخ می‌دهد باعث تلاش دشمنان اسلام برای خدشه‌دار کردن خدمات و فعالیت‌های این نهاد فاخرشده است تا شاید بتوانند با خیال باطل خود این نهاد را از چشم مردم بیندازند.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۵۶۱

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید