دکمه موبایل منو

جزییات خبر

پنج شنبه / ۵ مهر ۱۳۹۷ / ۱۳:۲۷
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۴۲۵۰
گزارشگر : ۸۸

عضویت رایگان مددجویان گلستانی در کتابخانه‌های عمومی

(پنج شنبه ۵ مهر ۱۳۹۷) ۱۳:۲۷

عضویت رایگان مددجویان گلستانی با تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد استان گلستان واداره کل کتابخانه‌های عمومی صورت گرفت.

اسکندری، سرپرست کمیته امداد استان گلستان و قوانلو، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان گلستان تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، سرپرست کمیته امداد استان گلستان گفت: تفاهم‌نامه همکاری بین کمیته امداد استان گلستان واداره کل کتابخانه‌های عمومی این استان باهدف توسعه و ارتقاء سطح مطالعه و نیز ترویج فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی مددجویان گلستانی امضا شد.
وی درباره تفاهم‌نامه همکاری با کتابخانه‌های عمومی افزود: این تفاهم‌نامه باهدف ترویج فرهنگ مطالعه، بهره‌گیری از ظرفیت هاو فضاهای دو دستگاه دولتی برای اعتلای فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و برگزاری نشست و مسابقات کتاب‌خوانی امضاشده است.
به گفته وی، عضویت رایگان تمامی مددجویان تحت حمایت این نهاد در کتابخانه‌های عمومی در طول سال از دیگر موارد منعقدشده در این تفاهم‌نامه است.
این مقام مسئول بابیان آثار و فواید مطالعه کتاب در افراد جامعه هدف کمیته امداد عنوان کرد: نوجوانان و جوانان می‌توانند با روی آوردن به مطالعه کتاب و به‌کارگیری آموخته‌های آن در مسیر زندگی شاهد کاهش فقر و توانمندی فکری و فرهنگی در مسیر زندگی خود باشند.
اسکندری با اشاره به‌ضرورت حمایت از نوقلمان و نویسندگان تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان گفت: تجهیز کتابخانه‌های این نهاد و ایجاد و راه‌اندازی کتابخانه‌های مشارکتی ازجمله تعهدات اداره کل کتابخانه‌های عمومی در این تفاهم نامه است.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۵۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید