دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۷ / ۱۰:۰۲
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۴۳۲۹
گزارشگر : ۸۸
فردا

آغاز مرحله دوم جشن عاطفه ها در 2500مدرسه گلستان

(سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۷) ۱۰:۰۲

سرپرست کمیته امداد استان گلستان از شروع جشن عاطفه ها سال 97 در مدارس خبر داد.

مرحله دوم جشن عاطفه ها سال جاری چهارشنبه،11 مهر ماه در مدارس سراسر استان گلستان برگزار می شود.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد،اسکندر اسکندری،سرپرست کمیته امداد استان گلستان گفت:همزمان با سراسر کشور پس از مرحله نخست جشن عاطفه ها در شهریورماه، مرحله دوم آن باهدف تأمین مایحتاج دانش آموزان بی‌بضاعت در سال تحصیلی جدید 11 مهرماه در مدارس استان گلستان برگزار می شود.
وی با اشاره به لزوم حمایت و دستگیری از دانش آموزان نیازمند و محروم افزود:کمیته امداد استان گلستان در حال حاضر دارای 10 هزار دانش آموز تحت حمایت است که با شروع سال تحصیلی جدید نیازمند حمایت های مردمی برای ادامه تحصیل خود هستند.
اسکندری با اشاره به توزیع 200 هزار پاکت جشن عاطفه‌ها در بیش از دو هزار و ۵۰۰ آموزشگاه گفت: چهارشنبه، ۱۱ مهرماه تمام مدارس استان گلستان با شعار «لبخند مهر، بسته به مهر شما» آماده جمع‌آوری هدایای دانش آموزان به هم‌کلاسی‌های نیازمند خود هستند.
سرپرست کمیته امداد استان گلستان با بیان کمک یک میلیارد و200 میلیون تومانی گلستانی در مرحله نخست جشن عاطفه ها سال جاری عنوان کرد: هم استانی‌ها همچنین می‌توانند کمک‌های نقدی خود را از طریق سامانه #017*۸۸۷۷*، شماره‌حساب ۰۱۱۱۸۰۴۶۸۹۰۰۸ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۹۷۰۲۲۶ بانک ملی، دستگاه‌های خودپرداز بانک‌ها و پرداخت اینترنتی از طریق سایت امداد www.emdad.ir  برای جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان نیازمند واریز کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۲۹

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید