دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۵ آذر ۱۳۹۷ / ۰۸:۳۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۵۲۸۵
گزارشگر : ۸۸

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد با اداره کل ورزش و جوانان گلستان

(دوشنبه ۵ آذر ۱۳۹۷) ۰۸:۳۰

تفاهم نامه همکاری بین کمیته امداد استان گلستان با اداره کل ورزش و جوانان منعقد شد.

اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان و بهمن طیبی،مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان  تفاهم‌نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد،اسکندر اسکندری،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت:این تفاهم نامه به منظور توسعه فرهنگ ورزش و فعال کردن رشته های ورزشی مورد نیاز مددجویان با هماهنگی با هیئت های ورزشی استان گلستان امضا شد.
اسکندری با اشاره به لزوم خدمت رسانی مسئولان به محرومان ونیازمندان جامعه افزود: برگزاری سمینار و کارگاه های علمی و آموزشی برای رشد وتوسعه علمی،فرهنگی و ورزشی و گسترش اخلاق ورزشی و فضایل دینی در بین جوانان و ورزشکاران تحت حمایت این نهاد از اهداف این تفاهم نامه است.
وی عنوان کرد: فراهم کردن امکان استفاده از امکانات و تاسیسات طرفین و حمایت از طرح های پژوهشی از دیگر اهداف این تفاهم نامه است.
اسکندری افزود: یکی از مهمترین برنامه‌های کمیته امداد استان گلستان استفاده از ظرفیت دیگر دستگاههای اجرایی برای کمک به محرومان و توانمندسازی فرهنگی،ورزشی و اجتماعی خانوارهای تحت حمایت این نهاد است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: با توجه به نیاز اشتغال و ازدواج جوانان ضرورت توانمند سازی این طیف از افراد جامعه بیش از پیش احساس می شود.
اسکندری با اشاره به اهمیت شناسایی نخبگان ورزشی و استعدادیابی مددجویان گلستانی یادآور شد:استفاده مستقیم و غیر مستقیم افرادی که تمکن مالی مناسبی ندارد از ظرفیت های ورزشی و بسته های حمایتی اداره کل ورزش و جوانان و به کارگیری از فضای سالن های ورزشی برای ترویج و تبلیغ فرهنگ خداپسندانه احسان و نیکوکاری از جمله موارد همکاری با اداره کل ورزش و جوانان است..
وی با اشاره به اینکه استان گلستان دارای حدود 19 هزار حامی داخلی و خارجی است عنوان کرد: کمیته امداد استان گلستان دارای 106 هزار نفر و حدود 40 هزار سالمند تحت حمایت است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از افزایش کمی و کیفی سمن ها ، برگزاری کلاس های آموزشی وارائه مشاوره ازدواج به مددجویان تحت حمایت این نهاد با همکاری اداره کل ورزش و جوانان خبر داد.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۳۵۷

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید