دکمه موبایل منو

جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ آذر ۱۳۹۷ / ۱۳:۰۷
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۵۳۸۶
گزارشگر : ۸۸
درشش ماهه نخست سال 97

9هزار و 830 مددجوی گلستانی از فعالیت فرهنگی بهر ه مند شدند

(دوشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۷) ۱۳:۰۷

مددجویان گلستانی در شش ماهه نخست سال 97 از 9 هزار و 830 فعالیت فرهنگی بهره مند شدند.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گزارشی از برگزاری فعالیت های فرهنگی گسترده این نهاد برای مددجویان تحت حمایت در سال جاری ارائه داد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد،اسکندر اسکندری،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: 9 هزار و 830 مددجوی گلستانی با اختصاص سه میلیارد و 315 میلیون تومان در شش ماهه نخست سال جاری از فعالیت فرهنگی ارائه شده بهر ه مند شدند.
اسکندری با اشاره به  برگزاری کلاس آموزشی برای  بیش از شش هزار نفر در شش ماهه نخست سال 97 افزود: پنج هزار و 750 مدجوی گلستانی از کلاس های آموزشی و 347 خانوار تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان از کلاس آموزشی طرح فلاح بهره مند شده اند.
وی با اشاره به اعزام هشت هزار و 890 مددجوی گلستانی به اردوهای تفریحی،آموزشی و زیارتی سال گذشته عنوان کرد: سه هزار و 740 مددجوی تحت حمایت این نهاد با تخصیص دو میلیارد و 515میلیون تومان اعتبار در شش ماهه نخست امسال به این اردوها اعزام شدند.
اسکندری در ادامه از بهر ه مندی حدود 37 هزار مددجوی گلستانی از فعالیت فرهنگی این نهادکه با اختصاص بیش از 27 میلیارد تومان اعتبار در سال 96 برگزار شده بود، خبر داد.
مدیر کل کمیته امداد استان گلستان با اشاره به اجرای طرح «شوق زیارت» با مشارکت خیران و نیکوکاران در اعزام خانواده‌های نیازمند به اماکن زیارتی که تاکنون مشرف نشده‌اند گفت:
 شش ماهه نخست سال جاری با اعتبار یک میلیارد و 849 میلیون تومان بیش از دو هزار  نفر به اردوی زیارتی عتبات عالیات،مشهد مقدس و قم اعزام شدند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۳۵

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید