دکمه موبایل منو

جزییات خبر

سه شنبه / ۴ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۰۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۵۸۱۹
گزارشگر : ۸۸

نگاهی به کمک حامیان گلستانی به فرزندان ایتام و محسنین + اینفوگرافی

(سه شنبه ۴ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۰۶

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان از کمک هشت میلیارد و 850 میلیون تومانی حامیان گلستانی به فرزندان ایتام و محسنین در هشت ماهه نخست سال جاری خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: هشت ماهه نخست سال 97، هشت میلیارد و 850 میلیون تومان کمک های نقدی و غیرنقدی برای اکرام ایتام و محسنین تحت حمایت این نهاد پرداخت شده است.
اسکندری با اشاره به مشارکت 18 هزار و 318 حامی نیکوکار گلستانی در طرح‌های «اکرام ایتام» و «محسنین» کمیته امداد افزود: بیش از هشت هزار فرزند یتیم و محسنین تحت تکفل حامیان، در هشت ماهه نخست امسال بیش از شش میلیارد و 700 میلیون تومان کمک های نقدی و بیش از دومیلیارد تومان کالا و کمکهای غیرنقدی دریافت کرده اند.
به گفته وی، نیکوکاران می‌توانند با حداقل پرداخت ماهانه 50هزار تومان حمایت مالی از کودکان بی‌سرپرست و ایتام نیازمند را عهده‌دار شوند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد:هموطنان گرامی می‌توانند برای ثبت نام الکترونیکی و مشارکت در طرح اکرام ایتام و محسنین به پایگاه اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (ره) به نشانی http://mohsenin.ir مراجعه کنند و در این سنت حسنه سهیم شوند.
وی افزود: مردم خیر گلستانی  همچنین می‌توانند برای مشارکت در این طرح خداپسندانه کمک‌های مالی خود را به منظور حمایت از ایتام به شماره حساب جام 5200520062  بانک ملت بنام طرح اکرام اداره کل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان گلستان واریز و با استفاده از تلفن همراه(نرم افزار سکه) و تمامی کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب نسبت به پرداخت وجوهات خود اقدام کنند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۸۸

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید