دکمه موبایل منو

جزییات خبر

شنبه / ۸ دی ۱۳۹۷ / ۱۳:۰۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۶۵۸۸۲
گزارشگر : ۸۸

ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در مناطق محروم گرگان

(شنبه ۸ دی ۱۳۹۷) ۱۳:۰۰

خدمات دندانپزشکی رایگان در قالب اجرای طرح شهید شوشتری در مناطق محروم گرگان ارائه شد.

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گزارشی از خدمات درمانی این نهاد به نیازمندان ارائه کرد.
به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: خدمات دندانپزشکی در قالب اجرای طرح شهید شوشتری در روستای قزاق محله نومل یکی از مناطق محروم و آسیب‌پذیر شهرستان گرگان توسط جهادگران دندان‌پزشک با همکاری کمیته امداد استان گلستان، دانشگاه علوم پزشکی و سپاه نینوا استان به مدت دو روز به نیازمندان و محرومان این منطقه ارائه شد.
وی افزود: این نهاد با شناسایی مشکلات مردمی و باهدف کمک به افراد آسیب‌پذیر نیازمند با همکاری سایر نهادها در قالب اردوهای جهادی اقدام به کمک و حل مشکلات مردم منطقه می‌کند.
اسکندری یادآور شد: کمیته امداد در راستای اجرای طرح شهید شوشتری با توجه به آسیب‌های اجتماعی و اقتصادی اهالی این مناطق، اقدام به اعطای تسهیلات کارگشایی، اشتغال و مشاغل خانگی با نگاه ویژه‌تر و انجام فعالیت‌های فرهنگی بیشتر می‌کند.
وی با اشاره به تأثیرگذاری مثبت اجرای این طرح در رفع محرومیت و انجام اقدامات آموزشی، فرهنگی و مهارت‌آموزی مناطق آسیب‌پذیر گفت: پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی، اشتغال، توانمندسازی و درمان افراد آسیب‌دیده سه اولویت اجرای این طرح است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان عنوان کرد: با توجه به عائله‌مندی خانوارهای نیازمند و هزینه بالای دندانپزشکی به موضوع سلامت دندان خانوار در مناطق محروم بیش‌ازپیش توجه شده است.
وی همچنین از ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان در شهر جلین سفلی گرگان در هفته بعد خبر داد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۴۴

پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید