جزییات خبر

چهارشنبه / ۱۰ مهر ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۱
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۱۰۹۸
گزارشگر : ۸۸

زنگ جشن عاطفه‌ها در مدارس گلستان نواخته شد

(چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸) ۱۰:۲۱

زنگ جشن عاطفه در دبیرستان پسرانه شاهد گرگان با حضور عیسی بابایی، قائم‌مقام کمیته امداد استان گلستان با شعار «با رنگ مهر،رویایی بسازیم» نواخته شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، عیسی بابایی، قائم‌مقام کمیته امداد استان گلستان گفت: امام خمینی (ره) در سال 57 باهدف خدمت به محرومان نهاد مقدس کمیته امداد را تأسیس کرد.
وی با توجه به اینکه دانش آموزان آینده‌سازان جامعه هستند افزود: مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب دغدغه تحقق برقراری عدالت اجتماعی در جامعه و مبارزه با فساد را بیان کردند تا با محوریت و تلاش شما جوانان تحصیل‌کرده این امر محقق شود.
بابایی با توجه به اینکه شهدا به عنوان الگوی ایثار، فداکاری و نیکوکاری، از جان، مال و خانواده خود گذشتند تا ما در سایه نعمت امنیت و آسایش در کشور، غمی را در چهره هم‌وطنان خود نبینیم خاطرنشان کرد: ما با تاسی از شهدا و با احسان و نیکوکاری و مشارکت در چنین جشن‌هایی ضمن زدودن غم نداری از چهره نیازمندان باعث نشاندن لبخند بر لبان دانش آموزان نیازمند می‌شویم.
قائم‌مقام کمیته امداد استان گلستان گفت: این نهاد در راستای تحقق مأموریت‌های محوله خود برای ریشه‌کن کردن فقر و رسیدگی به محرومان و مستضعفان جامعه اقدامات خوبی در 30 سرفصل کاری ارائه می‌دهد.
وی یادآور شد: کمیته امداد استان گلستان با 140 هزار مددجوی تحت حمایت خود دارای 12 هزار و 700 مددجوی دانش‌آموز است که در طول سال تحصیلی از خدمات این نهاد بهره‌مند‌می شوند.
بابایی بیان کرد: در ماه مهر، ماه مهر و دوستی، ماه شورونشاط دانش آموزان در مدارس، هنوز افرادی حضور دارند که به دلیل نداشتن سرپرست یا سرپرست بیمار توان مالی برای ادامه تحصیل را نداشته باشند و چشم‌انتظار همدلی و مشارکت خیرخواهانه همنوعان خود برای تهیه لوازم‌التحریر و البسه خود هستند.
وی خاطرنشان کرد: تمامی وجوهات و کمک‌های دانش آموزان در جشن عاطفه‌ها توسط مدیران همان مدارس، بین دانش آموزان نیازمند و محروم توزیع می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۱,۰۱۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید