جزییات خبر

دوشنبه / ۱۵ مهر ۱۳۹۸ / ۱۴:۴۰
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۱۲۱۸
گزارشگر : ۸۸

اعزام 824 مددجوی گلستانی به پیاده‌روی اربعین حسینی

(دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸) ۱۴:۴۰

امسال 824 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان و عاشق مکتب حضرت اباعبدالله الحسین علیه‌السلام به پیاده‌روی عظیم اربعین حسینی مشرف می‌شوند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان درباره برنامه کمیته امداد برای اعزام مددجویان به سفر اربعین گفت: این نهاد در سال جاری با تخصیص بیش از 535 میلیون تومان اعتبار، 824 مددجوی گلستانی را به پیاده‌روی اربعین حسینی اعزام می‌کند.
اسکندری بیان کرد: اعزام مددجویان تحت حمایت این نهاد به سفرهای زیارتی باهدف تقویت و ارتقاء روزافزون سطح معنوی و تقویت ارزش‌ها و باورهای دینی، تحکیم بنیان خانواده و ایجاد نشاط معنوی مددجویان برگزار می‌شود.
وی افزود: سال گذشته 500 مددجوی تحت حمایت این نهاد به سفر زیارتی عتبات عالیات و پیاده‌روی اربعین اعزام شدند.
اسکندری عنوان کرد: امسال تاکنون 1550 مددجوی گلستانی به سفرهای زیارتی مشهد مقدس و قم مشرف شدند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان یادآور شد:5240 مددجوی گلستانی سال گذشته برای زیارت بارگاه ملکوتی ثامن‌الحجج (ع) به مشهد مقدس و زیارت بارگاه حضرت معصومه (س) به شهر مقدس قم اعزام شدند.
وی خاطرنشان کرد: کمیته امداد در طول سال با شناسایی و ساماندهی نیازمندانی که تاکنون به اماکن زیارتی مشرف نشده‌اند، با اجرای طرح شوق زیارت و با شعار «یاریگر کسانی باشیم که در حسرت زیارت مانده‌اند» با کمک خیران و نیکوکاران هزینه اعزام زائران را فراهم می‌کند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۷۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید