جزییات خبر

پنج شنبه / ۲ آبان ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۶
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۱۴۸۶
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خبر داد

ارائه ۲۶ خدمت الکترونیکی به مددجویان گلستانی

(پنج شنبه ۲ آبان ۱۳۹۸) ۱۳:۵۶

مدیرکل کمیته امداد استان گلستان باهدف کاهش مراجعات حضوری و افزایش سرعت در خدمت‌رسانی از ارائه ۲۶ خدمت الکترونیکی این نهاد به مددجویان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری، مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: این نهاد بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده برای تسریع در روند پذیرش خدمات، زمینه ارائه ۲۶ خدمت کمیته امداد استان گلستان را به صورت الکترونیکی فراهم کرده است.
وی افزود: مددجویان می‌توانند از طریق آدرس اینترنتی e.emdad.ir با استفاده از رایانه شخصی، گوشی همراه و یا با مراجعه به دفاتر خدمات اینترنتی و درج کد ملی و شماره شناسنامه خود وارد سامانه شده و اقدام به ثبت و ارسال درخواست خود کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان بابیان خدمات الکترونیکی حوزه مسکن گفت: ثبت درخواست تأمین هزینه مسکن، تأمین ودیعه و اجاره مسکن و بهسازی مسکن روستایی به صورت اینترنتی قابل انجام است.
اسکندری اضافه کرد: پوشش خدمات بیمه درمانی، پوشش بیماری و کمک‌هزینه درمانی ازجمله خدمات الکترونیکی حوزه درمان است.
وی بابیان ثبت الکترونیکی درخواست بخشودگی و استمهال تسهیلات نیز عنوان کرد: مددجویان می‌توانند درخواست تسهیلات قرض‌الحسنه، کمک‌هزینه بازپرداخت تسهیلات و پرداخت وام دانشجویی خود را به صورت اینترنتی ثبت کنند.
اسکندری یادآور شد: مددجویان برای دریافت خدمات مشاوره تحصیلی، ازدواج، روانشناسی و امور خانواده نیز باید درخواست خود را به صورت الکترونیکی در سامانه کمیته امداد ثبت کنند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان خاطرنشان کرد: کمک‌هزینه سفر زیارتی، خرید لوازم منزل و تأمین هزینه زندگی، کمک‌هزینه ازدواج و کمک‌هزینه به آزادی محکومان مالی و دیه نیز از درگاه اینترنتی کمیته امداد قابل‌ارائه است.
وی با اشاره به پذیرش درخواست عمومی اشتغال به صورت الکترونیکی تصریح کرد: همچنین مددجویان برای دریافت کمک‌هزینه دانشجویی و ثبت درخواست پوشش خدمات نخبگان از این روش استفاده کنند.

انتهای پیام


تعداد بازدید : ۸۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید