جزییات خبر

سه شنبه / ۱۹ آذر ۱۳۹۸ / ۱۶:۰۵
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۲۳۵۵
گزارشگر : ۸۸
​به مناسبت هفته پژوهش

تفاهم نامه همکاری کمیته امداد و پارک علم و فناوری استان گلستان منعقد شد

(سه شنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۸) ۱۶:۰۵

تفاهم نامه همکاری فی مابین اداره کل کمیته امداد استان گلستان و پارک علم و فناوری استان گلستان با محوریت اشتغالزایی در حاشیه بیستمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی، فناوری و فن‌بازار استان منعقد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،اسکندر اسکندری،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: این تفاهم نامه همکاری به منظور تعامل مشترک بین پارک علم و فناوری و کمیته امداد به منظور گسترش همکاری های علمی و پژوهشی، کارآفرینی و اشتغال برای استفاده از ظرفیت های طرفین در شناسایی، هدایت و حمایت از افراد و سوق دادن آنها به سوی طرح های دانش بنیان و تجاری سازی فناوری های نوین منعقد شد.
وی افزود:شناسایی و حمایت از مددجویان نخبه و دارای ایده فناورانه ، برگزاری دوره های آموزشی و رویدادهای استارت آپی و توسعه فرهنگ ایده پردازی در بین جامعه هدف، از موضوعات این تفاهم نامه است.
اسکندری خاطرنشان کرد: کمیته امداد بر اساس این تفاهم نامه اساتید و دانشجویان دارای طرح‌های تحقیقاتی و مجریان طرح‌های نوآورانه را برای دریافت خدمات مشاوره علمی و تخصصی به پارک علم و فناوری معرفی می کند.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان بیان کرد:اعطای تسهیلات اشتغال به فراگیران دوره های آموزشی، حمایت مادی و معنوی از کارآفرینان فناور و شرکت های دانش بنیان به منظور ایجاد اشتغال و تولید محصولات فناورانه در قالب استفاده از نیروهای مددجوی تحت حمایت کمیته امداد از اقدامات این نهاد طبق تفاهم نامه است.
گفتنی است، این تفاهم همکاری، به مدت سه سال منعقد شده است.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۶۶۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید