جزییات خبر

شنبه / ۳۰ آذر ۱۳۹۸ / ۱۳:۴۶
سرویس : اردبیل
کد خبر : ۱۷۲۵۱۳
گزارشگر : ۹۲
معاون حمایت کمیته امداد استان اردبیل خبر داد:

توزیع 240 دستگاه لوازم ضروری زندگی در بین مددجویان مناطق محروم اردبیل

(شنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۸) ۱۳:۴۶

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل گفت: 240 دستگاه لوازم ضروری زندگی در بین خانواده‌های تحت حمایت ساکن در مناطق محروم شهرستان‌های انگوت و گرمی توزیع شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا حسین‌نژاد با اشاره به اینکه 240 قلم کالای اساسی زندگی برای مددجویان ساکن در مناطق محروم شهرستان‌های انگوت و گرمی تهیه و در بین آنها توزیع شده است، گفت: از جمله خدمات مهمی که به مددجویان اردبیلی ارائه می‌شود، تأمین لوازم ضروری زندگی است که از خیران و نیکوکاران خواستاریم بیش از پیش کمیته امداد را در این امر یاری کنند.
وی با اعلام اینکه بیش از 200 میلیون تومان برای تأمین لوازم ضروری زندگی خانوار تحت حمایت در مناطق محروم با ضریب محرومیت هشت هزینه پرداخت شده است، افزود: 100 دستگاه بخاری، 50 دستگاه اجاق گاز، 50 دستگاه آبگرمکن و 40 دستگاه یخچال مورد نیاز خانوار تحت حمایت ساکن در مناطق محروم تأمین شده است.
حسین‌نژاد با بیان اینکه خانوار تحت حمایت ساکن در مناطق محروم استان اردبیل به دلیل مشکلاتی که دارند در تأمین اثاثیه ضروری زندگی ناتوان هستند، اعلام کرد: همیاری هرچه بیشتر نیکوکاران می‌تواند راهگشای مسائل و گرفتاری‌های مددجویان باشد.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل در ادامه با اشاره به توزیع 650 سبدغذایی در بین خانوار تحت حمایت ساکن در مناطق حاد محروم شهرستان‌های انگوت و گرمی، گفت: این خانوار‌های تحت حمایت در مناطق محروم با ضریب هشت سکونت دارند که کمیته امداد با ارائه خدمات مختلف درصدد رفع مشکلات اساسی آنها است.
وی با اعلام اینکه تهیه و توزیع سبدهای غذایی در بین خانوار تحت حمایت ساکن در مناطق محروم بیش از 130 میلیون تومان هزینه در برداشته است، بیان کرد: به ازای هر خانوار بی‌بضاعت، سبد غذایی 200 هزار تومانی شامل مواد غذایی پروتئین‌دار و مناسب تهیه ‌شد که بخشی از مسائل زندگی آنها کاهش یابد.
حسین‌نژاد با بیان اینکه با توجه به برودت هوای سرد و سکونت مددجویان در مناطق صعب‌العبور امکان دسترسی آنها به شهر و تهیه لوازم مورد نیاز بسیار دشوار است، افزود: امدادگران کمیته امداد استان اردبیل با تهیه و توزیع اقلام مورد نیاز مددجویان به آنها کمک می‌کنند تا مایحتاج زندگی‌شان تأمین شود.
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه همواره برای رفع نیازهای اساسی خانوار تحت حمایت در تلاش هستیم، گفت: مشارکت و همسویی مردم نیکوکار استان اردبیل با کمیته امداد بسیار ستودنی است که امیدواریم در سایه این کمک‌ها، بتوانیم شاهد توانمندسازی اقشار آسیب‌پذیر جامعه باشیم.
وی با اعلام اینکه خیران اردبیلی می‌توانند برای اهدای لوازم خانگی و سبدغذایی به خانوار تحت حمایت و افراد نیازمند به کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سطح استان مراجعه کنند، بیان کرد: نیکوکاران از طریق کد آنی‌پرداخت #045*8877* نیز می‌توانند به آسانی کمک‌های خود را به دست خانوار بی‌بضاعت استان اردبیل برسانند.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۸۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید