جزییات خبر

شنبه / ۲۱ دی ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۸
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۲۸۷۱
گزارشگر : ۸۸
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان:

اهدای 73 بخاری حامی تهرانی به مددجویان گلستانی

(شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۸) ۱۳:۱۸

با شروع فصل سرما حامی تهرانی برای 73 مددجوی سادات تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان بخاری خرید.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، اسکندر اسکندری،مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: با آغاز فصل سرما، حامی تهرانی همچون سال گذشته برای تامین لوازم گرمایشی مورد نیاز مددجویان ،73 بخاری اهدا کرد.
وی مشارکت خیران و مردم را در تأمین نیازهای خانوارهای نیازمند مؤثر دانست و افزود: حامی تهرانی  با اهدای 73 بخاری به ارزش بیش از 41 میلیون تومان، گرمابخش خانوارهای تحت حمایت کمیته امداد در فصل زمستان شد.
اسکندری با اشاره به اهدای 80 بخاری این حامی در سال 97 به مددجویان گلستانی گفت: این خیر تهرانی همچنین در سال ۸۳ با تکفل ۱۵ فرزند یتیم و محسنین به جمع حامیان گلستانی پیوست و به‌ تدریج با افزایش حمایت فرزندان معنوی خود، اکنون حامی 110 فرزند یتیم و محسنین است.
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: این خیر علاوه بر پرداخت ماهانه سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان سرانه فرزندان خود، ماهیانه یک گوسفند نیز برای اطعام به نیازمندان این منطقه قربانی می‌کند.
وی با اشاره به کمک 20 میلیون تومانی این خیر تهرانی برای تهیه جهیزیه نیازمندان  در سال جاری گفت: هرساله این حامی در آستانه سال نو باخرید البسه و با شروع سال تحصیلی با خرید لوازم‌التحریر و مشارکت در جشن آرزوها به حمایت از فرزندان تحت تکفل خود می‌پردازد.
اسکندری بابیان اینکه کمیته امداد به‌تنهایی نمی‌تواند پاسخگوی نیاز همه مددجویان باشد، یادآور شد: از مردم و خیران تقاضا داریم تا با کمک‌های خود در آستانه فصل سرما اقدامی خداپسندانه برای رفع نیاز محرومان انجام دهند و یاری‌گر این نهاد در خدمت‌رسانی هر چه‌بهتر به نیازمندان واقعی جامعه باشند.
وی تصریح کرد: طرح اکرام ایتام و محسنین از جمله طرح‌های حوزه مشارکت‌های مردمی این نهاد است که امیدواریم اجرای این طرح بتواند زمینه حامی دار شدن تمامی ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان را فراهم کند.
اسکندری با بیان اینکه این کمک‌ها برای معیشت، تحصیل،درمان،مسکن نیازهای دیگر ایتام هزینه می‌شود، عنوان کرد: بسترهای الکترونیکی برای پرداخت آسان تر کمک های نقدی به ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد استان گلستان و همچنین نام نویسی حامیان در سایت اکرام ایتام و محسنین به نشانی EKRAM.EMDAD.IR برای  پرداخت کمک های نقدی آنها فراهم ‌شده است .
مدیرکل کمیته امداد استان گلستان گفت: تعداد ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت کمیته امداد این استان ۹۲۲۲ نفر است که ۴۵۷۴ نفر از این تعداد فرزندان یتیم و ۴۶۴۸ نفر نیز محسنین هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۷۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید