جزییات خبر

دوشنبه / ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۶
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۳۴۲۴
گزارشگر : ۷۷
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان خبر داد؛

جمع‌آوری 2 میلیارد تومان کمک برای سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان

(دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸) ۱۱:۱۶

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان: مردم نیکوکار اصفهان تاکنون بالغ بر 2 میلیارد تومان کمک برای ارسال به مناطق سیل‌زده سیستان و بلوچستان در اختیار این نهاد قرار داده‌اند.

به گزارش، سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان نقش مردم استان در کمک به هموطنان آسیب دیده در بلایای طبیعی را همواره پر رنگ و موثر توصیف کرد و گفت: با وجود شرایط سخت اقتصادی، مردم اصفهان باز هم هموطنان سیل زده خود درسیستان و بلوچستان را فراموش نکردند و تاکنون بالغ بر 2 میلیارد تومان کمک برای ارسال به این مناطق در اختیار این نهاد قرار داده اند.

زارع با بیان اینکه کمیته امداد امین مردم اصفهان و واسطه بسیاری از امور خیر و عام المنفعه است، خاطرنشان کرد: تا کنون 12 کامیون از کمک های جمع آوری شده به مناطق سیل زده ارسال شده است.

وی خاطر نشان کرد: بهار امسال نیز که استان های گلستان، لرستان و خوزستان درگیر سیل شدند؛ مردم اصفهان بیش از 19 میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی به این مناطق گسیل کردند.

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان با تاکید بر اینکه توانمندسازی خانوارهای آسیب دیده از سیل بیش از هر چیز از مسیر ساخت واحدهای مسکونی مقاوم میگذرد، عنوان کرد: بهترین کمک در شرایط کنونی پرداخت وجوه نقد است تا با استفاده از امکانات تجمیعی دیگر نهادها، ظرفیت های بیشتری برای ساخت منازل آسیب دیده فراهم شود.

زارع در انتها با بیان اینکه در هر شرایط و موقعیت زمانی و مکانی امکان پرداخت کمک به هموطنان آسیب دیده توسط کمیته امداد فراهم شده است، گفت: کد دستوری #1*8877* و همچنین پایگاه اینترنتی emdad.ir ، شماره حساب 24011130914072 و شماره کارت 6063737000002509 برای پرداخت کمک های نقدی غیر حضوری و دفاتر کمیته امداد و مراکز نیکوکاری در سراسر استان برای دریافت سایر کمک های نقدی و کالایی در اختیار همشهریان گرانقدر قرار دارد.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۲۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید