جزییات خبر

یکشنبه / ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ / ۱۳:۵۴
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۳۴۹۹
گزارشگر : ۸۸

پرداخت صدقه روزانه به روش پیامکی

(یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸) ۱۳:۵۴

با توجه به اهمیت بهره گیری از فناوری های جدید و لزوم کاهش هزینه های مرتبط با نیروی انسانی و تجهیزات در جمع آوری کمک های مردمی، کمیته امداد اقدام به راه اندازی سامانه پیامکی با سر شماره ۸۸۷۷ کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،عیسی بابایی،سرپرست کمیته امداد استان گلستان گفت: سامانه پیامکی با سر شماره ۸۸۷۷  به عنوان یکی از روش های نوین در پرداخت کمک های مردمی برای  تمامی مشترکین اپراتور همراه اول و ایرانسل فعال است.
وی افزود: هم استانی ها از امروز می توانند به جای پرداخت نقدی صدقه ، فقط یکبار با ارسال پیامک خالی به سر شماره ۸۸۷۷ و انتخاب  یکی از سه گزینه ۱۰۰ تومان،۳۰۰ تومان و ۵۰۰ تومان  صدقه خود را بصورت روزانه پرداخت کنند ، که این مبلغ از شارژ خطوط اعتباری کسر و یا به صورتحساب خطوط دائمی اضافه می شود، در صورت عدم تمایل به همکاری نیز مشترکان می توانند با ارسال کلمه OFF به همین سرشماره اعلام انصراف کنند. 
بابایی خاطرنشان کرد: بر اساس توافقات صورت گرفته با اپراتورهای همراه اول و ایرانسل ، تمام مبلغ پرداختی صرف امور خیریه و در سرفصل هایی همچون تامین جهیزیه،بهداشت و درمان،مسکن، آموزشی و فرهنگی و اشتغال نیازمندان هزینه خواهد شد.
سرپرست کمیته امداد استان گلستان تصریح کرد: پرداخت صدقه به روش پیامکی با بهره گیری از فناوری های جدید برای تسهیل و تسریع پرداخت کمک های مردمی راه اندازی شده است و هر شخص هر زمان از شبانه‌روز می‌تواند صدقه بپردازد.
وی یادآور شد: شرکت کنندگان در این طرح برای پرداخت صدقه از طریق سرشماره اعلام شده هیچ گونه هزینه ای متحمل نخواهند شد و پیامک هایی هم که در این باره دریافت می کنند به صورت رایگان است.
بابایی افزود: مشترکان می توانند با ارسال عدد 110 به شماره 8877 صدقه موردی خود به مبلغ 5000 تومان در مناسبت های مختلف همچون صدقه اول ماه قمری،صدقه سفر،صدقه امام زمان (عج)،صدقه تاسوعا،عاشورا و اربعین حسینی و ... واریز کنند.
وی با بیان اینکه مردم می توانند با اطمینان خاطر کمک های خود را از بستر تلفن همراه که در واقع صندوق صدقه هوشمند است، به صورت مستقیم به حساب کمیته امداد امام خمینی (ره) واریز کنند گفت:‌ از این طریق، کمک های مردم در کمترین زمان ممکن، بدون هیچگونه هزینه اضافی برای مشترکان و کمیته امداد ، توسط این نهاد به اقشار محروم و نیازمند منطقه می رسد.
سرپرست کمیته امداد استان گلستان در پایان از جمع آوری 6 میلیارد و 936 میلیون تومان صدقه مردم نیکوکار گلستانی در 10 ماهه سال 98 خبر داد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵,۰۴۹
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید