جزییات خبر

دوشنبه / ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۹:۲۱
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۳۷۳۳
گزارشگر : ۸۸

جشن نیکوکاری با شعار " عید را به خانه هایشان ببریم" برگزار می شود

(دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۸) ۰۹:۲۱

امسال هفته نیکوکاری همزمان با سراسر کشور با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم»در استان گلستان برگزار می شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،عیسی بابایی،سرپرست کمیته امداد استان گلستان گفت: امسال جشن نیکوکاری با شعار "عید را به خانه هایشان ببریم" با هدف جمع آوری کمک های غیرحضوری مردم سخاوتمند در شهرهای مختلف استان گلستان برگزار می‌شود.
وی با اشاره به شرایط خاص کشور و شیوع ویروس کرونا در برخی استان‌ها، تاکید کرد: به منظور رعایت مسائل بهداشتی در استان‌، که با شیوع ویروس کرونا درگیر است، پایگا‌هی در سطح شهر  نخواهیم داشت و تاکید ما به نیکوکاران گرامی، استفاده  از روش‌های غیر حضوری برای کمک به نیازمندان در جشن نیکوکاری است.
سرپرست کمیته امداد استان گلستان افزود: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی مدارس، مراسم زنگ نیکوکاری و ایجاد پایگاه در سطح شهر و  مصلی‌های نماز جمعه دراستان گلستان لغو شده است.
وی عنوان کرد: جشن ملی نیکوکاری هرساله در آستانه سال نو برای جمع‌آوری کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم همیشه در صحنه استان برای یاری رساندن به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد برگزار می‌شود تا محرومان و مستضعفان نیز همچون سایر مردم  با دلی خوش به استقبال بهار ‌بروند.
بابایی اضافه کرد:  همچنین تمامی دفاتر کمیته امداد و  130مراکز نیکوکاری در سطح استان آماده دریافت هدایای مردمی تا پایان اسفندماه است.
سرپرست کمیته امداد استان گلستان تاکید کرد: سال گذشته مردم نوع‌دوست استان گلستان بیش از چهار میلیارد تومان درهفته احسان و نیکوکاری کمک کردند.
بابایی با تأکید بر روش های پرداخت نوین کمک‌های نقدی به‌صورت الکترونیکی بیان کرد: هم‌ اکنون امکان پرداخت کمک‌های نقدی به‌صورت غیرحضوری فراهم‌ شده است.
وی افزود: امسال امکان پرداخت کمک‌های نقدی هم استانی های عزیز از طریق  درگاهه الکترونیکی  #017*8877* ، شماره‌حساب 0111804689008 بانک ملی، شماره کارت 6037991899970226  و یا مراجعه به سایت کمیته امداد به نشانی www.emdad.ir فراهم‌ شده است.
سرپرست کمیته امداد استان گلستان بیان کرد: این نهاد با برنامه‌ریزی و نیازسنجی‌های از پیش صورت گرفته تلاش می کند کمک‌های دریافتی در جشن نیکوکاری را پیش از آغاز سال جدید و متناسب با نیاز خانواده های محروم توزیع کند.

انتهای پیامتعداد بازدید : ۸۹۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید