جزییات خبر

شنبه / ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۴۸
سرویس : گلستان
کد خبر : ۱۷۳۸۳۱
گزارشگر : ۸۸
​سرپرست کمیته امداد استان گلستان خبر داد:

تخصیص 4.5 میلیارد تومان اعتبار به مناطق محروم گلستان

(شنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۴۸

سرپرست کمیته امداد استان گلستان از تخصیص 4.5 میلیارد تومان اعتبار برای محرومیت زدایی مددجویان مناطق محروم گلستان خبر داد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد،عیسی بابایی، سرپرست کمیته امداد استان گلستان گفت:این نهاد در 11 ماهه امسال خدمت‌رسانی به مناطق محروم را در اولویت کار خود قرار داده و 4.5 میلیارد تومان برای کمک به خانوارهای نیازمند مناطق محروم تحت حمایت کمیته امداد اختصاص داده است.
وی با توجه به مشکلات خاص مناطق محروم استان از ابلاغ اعتبارات ویژه‌ای علاوه بر بودجه کمیته امداد خبر داد و خاطرنشان کرد: اعتبار تخصیصی در 29 سرفصل کاری اعم ازاشتغال،مسکن،درمان،حمایتی و فرهنگی مددجویان در مناطق محروم صرف شده است.
بابایی با توجه به ضرورت تامین لوازم گرمایشی مددجویان در فصل سرما،عنوان کرد:امسال به مناسبت 14 اسفندماه و روز احسان و نیکوکاری ،242 عدد بخاری با اعتباری بالغ بر 145 میلیون تومان در بین مددجویان مناطق محروم با ضریب 8 شهرستان های مراوه تپه،داشلی برون و مینودشت تهیه و توزیع شد.
وی با اشاره به سکونت 29 درصد خانوارهای تحت حمایت این نهاد در مناطق محروم استان یادآور شد:کمیته امداد استان گلستان دارای 22 هزار خانوار ساکن در مناطق محروم در 11 شهرستان،558 روستا و 32 دهستان با ضرایب محرومیت 6،7 و 8 است.
وی بر ضرورت افزایش خدمات‌رسانی در مناطق محروم تأکید کرد و گفت: رسیدگی به مناطق محروم باید با جدیت بیشتری دنبال شود زیرا رفع فقر و محرومیت از مناطق محروم استان مستلزم توجه، حمایت و همکاری  جهادی همه‌جانبه خیران و مسئولان استان است.
بابایی تصریح کرد: رفع محرومیت و مشکلات مناطق محروم و ایجاد توانمندی فکری،مالی، فرهنگی و معنوی مددجویان، از اهداف کمیته امداد در خدمت‌رسانی به  این مناطق است.
انتهای پیام


تعداد بازدید : ۶۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید