جزییات خبر

سه شنبه / ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۳۶
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۳۸۹۱
گزارشگر : ۹۵
معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه اعلام کرد؛

کسب رتبه برتر کشوری در کاریابی مددجویان کرمانشاهی

(سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۳۶

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با اشاره به اینکه امسال بیش از 700 میلیون تومان اعتبار به کاریابی مددجویان و تعامل با کارفرمایان اختصاص داده شده، گفت: کمیته امداد استان کرمانشاه رتبه برتر کشور را به منظور کاریابی مددجویان تحت حمایت در سال 98 کسب کرده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رشید جلیلیان، معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: هم اکنون کمیته امداد از 52 هزار مددجو با سن 18 تا 50 سال در استان حمایت می کند.

جلیلیان افزود:  این نهاد به منظور ایجاد اشتغال پایدار و توانمندی اقتصادی برای مددجویان تحت حمایت فاقد شغل در کنار پرداخت وام های قرض الحسنه برنامه کاریابی را به اجرا درآورده است.

وی با تاکید بر اینکه کمیته امداد به منظور کاریابی برای مددجویان تحت حمایت با کارفرمایان و موسسات کاریابی تعامل برقرار می کند، تصریح کرد: امسال بیش از 700 میلیون تومان اعتبار به کاریابی مددجویان و تعامل با کارفرمایان اختصاص داده شده است.

رشید جلیلیان با بیان اینکه در یازده ماهه سال جاری بیش از 83 درصد از برنامه پیش بینی شده برای کاریابی مددجویان کرمانشاهی محقق شده است، افزود: در این مدت حدود هزار و 200 مددجوی کرمانشاهی از طریق برنامه کاریابی دارای شغل پایدار شده اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان کرمانشاه با یادآوری اینکه کمیته امداد به منظور به کارگماردن مددجویان تحت حمایت بسته های تشویقی به کارفرمایان پرداخت می کند، تصریح کرد: اعطای پاداش نقدی، پرداخت هزینه های آموزشی و پرداخت حق بیمه سهم کارفرما به مدت دو سال از بسته های تشویقی این نهاد به شمار می رود.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۵۱۲
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید