جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۱ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۰:۲۹
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۳۹۰۵
گزارشگر : ۸۹
از ابتدای سال جاری انجام شد:

ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به 2860 مددجوی چهارمحال و بختیاری

(چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۸) ۱۰:۲۹

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: از ابتدای امسال تاکنون آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به 2860 مددجوی تحت حمایت کمیته امداد استان ارائه‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهدی امیری بابیان اینکه برگزاری دوره‌های مهارت‌آموزی بر اساس توانایی‌ها، ظرفیت‌ها و نیازهای ساکنان هر منطقه تعریف‌شده است مطرح کرد: ارائه آموزش‌های تخصصی در راستای افزایش مهارت مددجویان برای ورود به بازار کار انجام می‌شود.

وی افزود: مددجویان دوره‌های آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را در رشته‌های صنایع‌دستی، دامپروری، خدمات، صنفی و صنعتی را گذرانده‌اند.

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان با اشاره به ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای به زنان سرپرست خانوار و دختران خانواده مددجویان بیان کرد: 696 زن سرپرست خانوار و 1900 دختر خانواده مددجویان تحت کمیته امداد استان مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را فرا گرفته‌اند.

امیری تعداد مردان تحت حمایت که دوره‌های آموزش فنی و حرفه‌ای را گذرانده‌اند 264 نفر عنوان و مطرح کرد: تمامی مددجویان پس از گذراندن دوره‌های مهارت‌آموزی می‌توانند با ارائه طرح اشتغال و تأیید کارشناسان این حوزه برای دریافت وام اشتغال به صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت مراجعه کنند.

انتهای پیام  

تعداد بازدید : ۵۰۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید