جزییات خبر

شنبه / ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۳:۱۹
سرویس : کرمانشاه
کد خبر : ۱۷۳۹۴۸
گزارشگر : ۹۵
مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه خبر داد؛

اعمال مهلت سه ماهه برای بازپرداخت اقساط وام های اشتغال مددجویی

(شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸) ۱۳:۱۹

مدیر کل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت:سررسید اقساط وام‌ های اشتغال مددجویان با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور و متضرر شدن برخی از کسب و کارها به مدت سه ماه متوالی عقب خواهد افتاد.

 به گزارش سایت خبری کمیته امداد، محسن رخصی، مدیرکل کمیته امداد استان کرمانشاه گفت: این نهاد به منظور توانمندسازی و خودکفایی اقتصادی خانوارهای مددجو وام های قرض الحسنه اشتغال با بازپرداخت طولانی مدت در اختیار این خانوارها قرار می دهد.
رخصی با اشاره به شیوع ویروس کرونا در کشور و تاکیدات وزارت بهداشت مبنی بر خانه ماندن افراد، افزود: با توجه به این مهم بسیاری از صاحبان مشاغل و کسب و کارها دچار زیان و رکود شده اند.
وی با بیان اینکه مددجویان مجری طرح های اشتغال تحت حمایت کمیته امداد از جمله افرادی هستند که کسب و کار آنان به دلیل شیوع این ویروس با مشکل مواجه شده است، تاکید کرد: کمیته امداد نیز با عنایت به مصوبه شورای پول و اعتبار بانک مرکزی و با هدف مساعدت و حمایت از صاحبان کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای کوچک مهلت بازپرداخت اقساط وام های اشتغال مددجویان را سه ماه به عقب انداخته است.
وی تصریح کرد: مهلت بازپرداخت اقساط وام های اشتغال مددجویان در ماه های اسفند۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۹۹ اعمال و این مددجویان می بایست بعد از گذشت این دوره سه ماهه بدهی و اقساط خود را مجددا پرداخت کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۹۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید