جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۰۸:۲۹
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۳۹۵۶
گزارشگر : ۷۸
مدیرعامل صندوق امداد ولایت خراسان شمالی:

پرداخت 43 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان

(یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸) ۰۸:۲۹

مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت خراسان شمالی از پرداخت 43 میلیارد تومان تسهیلات قرض‌الحسنه به نیازمندان این استان خبر داد و گفت: این مبلغ طی 11 ماهه امسال و از طریق صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت پرداخت‌شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رضا وحدانی افزود: طی امسال حدود هفت هزار فقره تسهیلات قرض‌الحسنه بااعتباری حدود 43 میلیارد تومان به مددجویان این استان پرداخت‌شده است.
وی با یادآوری اینکه این تسهیلات در سرفصل‌های کارگشایی، اشتغال‌زایی، ودیعه مسکن، خرید و احداث مسکن و ویژه سیل به نیازمندان پرداخت می‌شود، افزود: سقف پرداخت تسهیلات کارگشایی تا پنج میلیون تومان، ودیعه مسکن ۱۵، تسهیلات اشتغال‌زایی و خرید مسکن نیز تا ۳۰ میلیون تومان است.
وحدانی خاطرنشان کرد: طی امسال حدود پنج هزار و 157 فقره تسهیلات کارگشایی به ارزش حدود 22 میلیارد و 500 میلیون تومان به مددجویان پرداخت‌شده است، همچنین 444 فقره وام اشتغال به ارزش 9 میلیارد و 500 میلیون تومان به متقاضیان پرداخت‌شده است.
وی پرداخت 271 فقره وام ودیعه مسکن به ارزش دو میلیارد و 179 میلیون تومان و پرداخت 687 وام خرید و احداث مسکن به ارزش 6 میلیارد و 715 میلیون تومان را از سایر اقدامات این صندوق برشمرد.
وی یادآور شد: با توجه به سیل امسال 423 خانواده نیز توانستند از تسهیلات ویژه سیل به ارزش حدود دو میلیارد تومان بهره‌مند شوند.
مدیرعامل صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت استان در پایان ترویج فرهنگ قرض‌الحسنه، پرداخت وام‌های قرض‌الحسنه به‌صورت هدفمند، اخذ کمترین کارمزد در مقایسه با سایر بانک‌ها و مؤسسات و همچنین ارائه خدمات مناسب و متنوع را از مزایای این صندوق عنوان کرد.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۹۴۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید