جزییات خبر

یکشنبه / ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۴۵
سرویس : خراسان شمالی
کد خبر : ۱۷۳۹۵۷
گزارشگر : ۷۸
مدیرکل کمیته امداد خراسان شمالی؛

مهلت سه‌ماهه برای بازپرداخت اقساط وام‌های قرض‌الحسنه اشتغال مددجویان

(یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۴۵

مدیرکل کمیته امداد استان خراسان شمالی گفت: بر اساس تصمیم شورای پول و اعتبار سه قسط تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغال مددجویان به زمان انتهای اقساط آن‌ها منتقل می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مجید الهی راد با اشاره به حمایت از صاحبان کسب‌وکارها و فعالیت‌ها خرد در شیوع کرونا افزود: کلیه مجریان طرح‌های اشتغال مددجویان که تسهیلات دریافتی آن‌ها طی ماه‌های اسفند 98، فروردین 99 و اردیبهشت 99 سررسید می‌شود و به دلیل شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع ویروس کرونا قادر به بازپرداخت وام و تسهیلات یا اقساط تسهیلات و وام خود در موعد مقرر نیستند به زمان انتهای اقساط آن‌ها منتقل می‌شود.
وی گفت: بر اساس تصمیم شورای پول و اعتبار اقساط تسهیلات قرض‌الحسنه کلیه مددجویان نیز طی ماه‌های اسفند ۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۹۹ بدون وضع هرگونه جریمه و کارمزد به زمان انتهای اقساط آن‌ها منتقل می‌شود.
وی بابیان اینکه این اقدام تنها شامل اقساط به‌روز تسهیلات پرداختی به مددجویان می‌شود و اقساط عقب‌مانده شامل این طرح نمی‌شود، افزود: این اقدام به‌منظور حمایت از صاحبان مشاغل و کسب‌وکارها دچار زیان و رکود است.
الهی راد همچنین در مورد تسهیلاتی که بازپرداخت آن‌ها به‌صورت دفعی بوده و سررسید آن‌ها در بازه‌ی زمانی یادشده قرار دارند نیز گفت: به این افراد نیز مهلت سه‌ماهه داده می‌شود تا پس از سه ماه از سررسید تسهیلات، بدهی خود را پرداخت نمایند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۷۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید