جزییات خبر

دوشنبه / ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۴:۰۱
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۳۹۸۹
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان مطرح کرد:

کمک 7 میلیارد و 800 میلیون تومانی مردم چهارمحال و بختیاری در جشن نیکوکاری

(دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸) ۱۴:۰۱

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: براساس آمار اولیه مردم استان تاکنون 7 میلیارد و 800 میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور ضمن تقدیر از مشارکت مردم استان در جشن نیکوکاری و اهدای کمک‌های نقدی و غیرنقدی به نیازمندان بیان کرد: مردم نیکوکار استان تاکنون 7 میلیارد و 800 میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیرنقدی به نیازمندان کمک کرده‌اند.

وی افزود: امسال 1429 پایگاه برای جمع‌آوری کمک‌های مردمی در مدارس سراسر استان، سطح شهرها و میعادگاه‌های نماز جمعه با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» در نظر گرفته شده بود که با توجه به شیوع ویروس کرونا در راستای حفظ سلامت مردم، جشن نیکوکاری به صورت غیرحضوریاز 14 اسفندماه آغاز شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به روش‌های کمک غیرحضوری در نظر گرفته شده گفت: شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* و وارد کردن کد شهرستان، اپلیکیشن سکه، اپلیکیشن سنا و مراجعه به سایت کمیته امداد به نشانی emdad.ir و همچنین شماره حساب ۸۸۰۳۱۸۵۵۸ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای دریافت کمک‌های نیکوکاران در نظر گرفته شده است.

ملک پور بابیان اینکه کمک‌های مردمی در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان می‌رسد ادامه داد: همچنین ادارات کمیته امداد در سراسر استان و مراکز نیکوکاری آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان هستند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۷۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید