جزییات خبر

سه شنبه / ۲۷ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۵۶
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۰۰۸
گزارشگر : ۸۰
به همت خیرین و در راستای پیشگیری از بیماری کرونا صورت گرفت؛

پرداخت 16 میلیارد ریال کمک هزینه بهداشتی به مددجویان استان قزوین

(سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۵۶

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: در راستای اجرای توصیه های بهداشتی به منظور کمک به خانواده های نیازمند تحت حمایت جهت پیشگیری از شیوع "کرونا ویروس"، بیش از یک میلیارد 600 میلیون تومان کمکهای مردم خیر و نیکوکار استان قزوین به حساب 21 هزار و 154 مددجو واریز شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ مجید مومنی با اشاره به شرایط حاضر و ضرورت انجام مراقبت های بهداشتی در زمینه پیشگیری از بیماری "کووید19" بیان کرد: با توجه به شیوع ویروس "کرونا" لازم است همه اقشار جامعه در ابعاد مختلف زندگی مراقبت های لازم را برای پیشیگری از ابتلای خود و سایر افراد مرتبط با خود داشته باشند.

وی ادامه داد: انجام برخی از توصیه های وزارت بهداشت همچون عدم خروج غیر ضروری از منزل و عدم رفت و آمد و دیدار با دیگران و ... به راحتی و با کمی برنامه ریزی و دقت امکان پذیر است.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین تصریح کرد: با توجه به اینکه انجام سایر توصیه ها همچون شستشوی مرتب دست ها و استفاده از مواد بهداشتی و ضد عفونی کننده و همچنین مصرف برخی از مواد غذایی توصیه شده، مستلزم هزینه کرد هایی برای عموم مردم جامعه است از این رو کمیته امداد امام خمینی (ره) با هدف کمک به ارتقای بهداشت و سلامت خانواده های تحت حمایت، ارائه کمک به مددجویان را در دستور کار خود قرار داده است.

وی اعلام کرد: در راستای اجرای توصیه های بهداشتی به منظور کمک به خانواده های نیازمند تحت حمایت جهت پیشگیری از شیوع "کرونا ویروس"، بیش از یک میلیارد 600 میلیون تومان کمکهای مردم خیر و نیکوکار استان قزوین به حساب 21 هزار و 154 مددجو واریز شد.

مومنی گفت:  بر این اساس مبالغی بین 70 تا 200 هزار تومان به حساب سرپرستان خانوار هزار و 108 خانواده دارای بیمار خاص و صب العلاج، مادران شیرده و بیماران نیازمند نگهداری ، سه هزار و 706 خانواده سالمند و 16 هزار و 340 خانواده مددجویان عادی و نیازمند تحت حمایت واریز شد.

وی توضیح داد: توصیه ما به مددجویان تحت حمایت و همکارانمان همچنان بر رعایت توصیه های بهداشتی و همراهی با برنامه های اعلامی ستاد مرکزی مبارزه با بیماری کروناست چراکه شرایط حاضر گذراست ولی همراهی عموم جامعه به کاهش آسیب، صدمات و مدت دوره شیوع ویروس کمک خواهد کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین خاطرنشان کرد: گام اول برای شکست کرونا ، رعایت توصیه های بهداشتی و اقدام مکمل آن پرداخت صدقه است از این رو کمیته امداد امام خمینی (ره) با سامانه غیرحضوری #028*8877* از طریق تلفن همراه و همچنین شماره کارت مجازی 6037991899960201 آماده دریافت صدقه مردم نوعدوست استان قزوین است.

مومنی یادآورشد: کمیته امداد امام خمینی (ره) در تعطیلات نوروزی نیز از طریق سایت امداد به نشانی WWW.EMDAD.IR  و شماره تلفن 33808 آماده دریافت کمک های مردم نیکوکار است.

انتهای پیام

 

تعداد بازدید : ۴۹۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید