جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۱:۱۰
سرویس : سمنان
کد خبر : ۱۷۴۰۲۶
گزارشگر : ۸۴
در سال 98 محقق شد

ارائه آموزش‌های مهارتی به ۲ هزار مددجوی سمنانی

(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۱۱:۱۰

معاون اشتغال و خود کفایی کمیته امداد استان سمنان گفت: دو هزار و 10 مددجو کمیته استان سمنان در سال 98 در دوره های آموزش مهارت های شغلی و فنی و حرفه ای شرکت و مهارت های شغلی را فراگرفتند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علیرضا خدابنده، معاون  اشتغال و خود کفایی کمیته امداد استان سمنان با بابیان اینکه دو هزار و10 مددجو کمیته استان سمنان در سال جاری امسال آموزش مهارت های شغلی و فنی و حرفه ای را دیدند افزود: استعداد سنجی در کنار آموزش اجرا می‌شود.

وی  بر نظارت کارشناسان این نهاد بر فرصت‌های شغلی ایجادشده برای مددجویان تحت حمایت تأکید کرد و افزود: نظارت بر طرح‌های اشتغال ایجادشده باهدف افزایش تولید و پایداری اجرایی می‌شود.

علیرضا خدابنده یادآور شد: 150 فرصت شغلی از طریق کاریابی برای مددجویان کمیته امداد استان سمنان  در سال جاری ایجادشده است .

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان سمنان با بیان اینکه 2009 مددجوی کمیته امداد استان سمنان در سال جاری مشغول به کار شدند تصریح کرد: 74 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال زایی در قالب بنده ب تبصره 16، اشتغال روستایی، و صندوق قرض الحسنه امداد ولایت و سایر منابع پرداخت شده است.

انتهای پیام

 

 

تعداد بازدید : ۵۰۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید