جزییات خبر

چهارشنبه / ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ / ۱۵:۳۱
سرویس : ایلام
کد خبر : ۱۷۴۰۳۹
گزارشگر : ۱۰۰

اشتغال 72 مددجوی ایلامی در زمینه تولید ماسک و لباسهای بیمارستانی

(چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸) ۱۵:۳۱

سرپرست کمیته امداد استان ایلام گفت: هم اکنون بیش از 70 نفر از مددجویان کارآفرین مورد حمایت این نهاد در زمینه تولید لباسهای حفاظتی بیمارستانی و ماسک برای مقابله با ویروس کرونا در حال فعالیت هستند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، رمضان دستیاری در بازدید از دو کارگاه تولید لباسهای بیمارستانی مربوط به مددجویان این نهاد در شهر ایلام بیان کرد: این تعداد کارآفرین روزانه بیش از 10 هزار ماسک و چندصد لباس حفاظتی تولید و وارد بازار می کنند.
وی افزود: همزمان با شیوع ویروس کرونا در این استان و به منظور تهیه اقلام مورد نیاز مردم در این زمینه، 15 کارگاه  تولید ماسک و لباس راه اندازی شده و در آینده نیز تعداد بیشتری راه اندازی خواهد شد.
وی با عنوان اینکه این نهاد همواره از کار،تولید در خانواده های مددجو حمایت می کند می گوید: سالیانه هزاران خانواده مددجو در این استان با دریافت تسهیلات ارزان قیمت وارد عرصه کار و تولید می شود.
دستیاری تصریح کرد: مشکلات پیش آمده برای مردم این استان به دنبال شیوع ویروس کرونا باعث شد که این نهاد در این زمینه نیز وارد عمل شود و از کارآفرینانی که با تولیدات خود به مبارزه علیه این بیماری بروند به صورت جدی حمایت کند.

دستیاری در ادامه گفت: ورود مددجویان این نهاد در زمینه تولید ماسک و لباسهای حفاظتی بیمارستانی توانسته است بخشی از نیازهای مردم این استان و نیز مراکز بیمارستانی را جبران نماید.
انتهای پیام

تعداد بازدید : ۴۲۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید