جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۴
سرویس : قزوین
کد خبر : ۱۷۴۰۵۱
گزارشگر : ۸۰
مدیرعامل صندوق امداد ولایت قزوین:

اقساط مددجویان تا اردیبهشت به تعویق افتاد/ پرداخت 12 میلیارد تومان تسهیلات

(چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹) ۰۹:۴۴

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین از تعویق اقساط مشتریان صندوق امداد ولایت که همگی مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) هستند، خبرداد و گفت: طی 11 ماهه سال 98 بیش از 12 میلیارد تومان تسهیلات قرض الحسنه به مددجویان پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد؛ امیر خوش نیت بیان کرد: با توجه به شرایط اقتصادی حاصل از تبعات شیوع "کرونا ویروس" و به جهت مساعدت و همراهی با وام گیرندگان صندوق امداد ولایت که همگی از مددجویان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) هستند، شرایط دریافت اقساط تسهیل شد.

وی ادامه داد: براساس این دستورالعمل که با موافق ریاست محترم کمیته امداد و از سوی مدیرعامل صندوق امداد ولایت کشور اعلام شده، وصول اقساط وام های قرض الحسنه مشتریان تا پایان اردیبهشت به تعویق افتاده است.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین اضافه کرد: صندوق امداد ولایت با هدف خدمت رسیدگی سریع، توأم با رعایت موازین قانونی و شرعی نظام بانکی و مبتنی بر قرض الحسنه واقعی راه اندازی و در حال خدمت رسانی است.

وی با اشاره به خدمات ارائه شده افزود: صندوق امداد ولایت تلاش می کند تا در چارچوب موازین قانونی و به دور از بروکراسی و نظام دیوان سالاری موجود در بانک ها، بستر پرداخت تسهیلات قرض الحنسه واقعی را برای نیازمندان فراهم کند.

خوش نیت خاطرنشان کرد: در این راستا طی 11 ماهه سال گذشته سه هزار و 53 نفر از مددجویان موفق به دریافت وام ضروری شده اند که مبلغ پرداختی به این تعداد با رقمی بیش از 12 میلیارد و 655 میلیون تومان نسبت به مدت مشابه سال 97 حدود 19 درصد رشد داشته است.  

وی خاطرنشان کرد: پرداخت تسهیلات این صندوق به افراد نیازمند و مددجویان تحت حمایت کمیته امداد است و در حال حاضر تنها موسسه بانکی دارای مجوز از بانک مرکزی که تسهیلات به واقع قرض الحسنه پرداخت می کند، صندوق قرض الحسنه امداد ولایت است.

مدیرعامل صندوق امداد ولایت استان قزوین تصریح کرد: واقعی بودن تسهیلات قرض الحسنه این صندوق بدین معناست که حتی کارمزد نیز از دریافت کنندگان تسهیلات اخذ نمی شود.

وی یادآورشد: صندوق قرض الحسنه امداد ولایت این فرصت را فراهم کرده است که عموم نیکوکاران با سپرده گذاری، امکان پرداخت تسهیلات به افراد نیازمند معرفی شده از سوی خودشان را فراهم کنند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۶۳۳
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید