جزییات خبر

شنبه / ۹ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۹:۵۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۴۰۶۰
گزارشگر : ۷۷

پرداخت 3.1 میلیارد تومان به مددجویان اصفهانی برای مقابله با کرونا

(شنبه ۹ فروردین ۱۳۹۹) ۰۹:۵۵

سرپرست کمیته امداد اصفهان: برای مقابله با ویروس کرونا تا کنون بالغ بر 3 میلیارد و 100 میلیون تومان به مددجویان پرداخت شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با تاکید بر تمرکز و تلاش این نهاد برای جلوگیری از آسیب دیدن جامعه تحت حمایت در مواجهه با ویروس منحوس کرونا، اظهار کرد: برای این منظور تا کنون بالغ بر 3 میلیارد و 100 میلیون تومان در دو مرحله به جامعه تحت حمایت پرداخت شده است و در تلاشیم تا با همکاری خیران و نیکوکاران ارجمند این کمک ها را افزایش دهیم.

وی یادآور شد: این مبالغ به صورت نقدی و به روش غیر حضوری با اولویت بیماران خاص و صعب العلاج، سالمندان، مادران باردار و شیرده و سایر مددجویان در معرض خطر پرداخت شده است.

زارع کمک به مددجویان در این زمینه را وظیفه و دغدغه کمیته امداد عنوان کرد و گفت: در این مسیر نیازمند همیاری و همراهی مردم عزیز و خیر اندیش استان هستیم.

سرپرست کمیته امداد استان در ادامه به تشریح روش های غیر حضوری برای کمک به نیازمندان و مشارکت در این امر خطیر پرداخت و گفت: بهترین راه های موجود و در دسترس، استفاده از کد دستوری #۰۳۱*۸۸۷۷*، تلفن نیکوکاری ۰۹۶۸۸۷ و یا واریز به حساب ۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲ و شماره کارت ۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹ به نام کمیته امداد اصفهان نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران است.

انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۰۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید