جزییات خبر

چهارشنبه / ۶ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۲:۴۷
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۴۰۶۲
گزارشگر : ۷۷

خدمات کمیته امداد اصفهان برای جلوگیری از شیوع کرونا غیر حضوری شد

(چهارشنبه ۶ فروردین ۱۳۹۹) ۱۲:۴۷

سرپرست کمیته امداد استان اصفهان: ارائه خدمت به مددجویان تا عادی شدن شرایط حتی الامکان به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه های e.emdad.ir و 096887 انجام خواهد شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه اولویت اصلی این نهاد در شرایط کنونی حمایت از جامعه تحت پوشش و جلوگیری از آسیب دیدن آنهاست، گفت: ارائه خدمت به مددجویان تا عادی شدن شرایط حتی الامکان به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد.
وی با اشاره به روش های پیش بینی شده برای ثبت درخواست های مددجویان به شکل غیر حضوری گفت : پایگاه اینترنتی e.emdad.ir  و سامانه تلفنی 096887 برای این منظور راه اندازی شده است.
زارع ادامه داد: مددجویان می توانند با مراجعه به این سامانه ها و وارد کردن کد ملی و شماره شناسنامه درخواست های خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری ثبت کنند.
سرپرست کمیته امداد استان اصفهان در پایان تاکید کرد: همکاران ما بر اساس دستور العمل های ابلاغی از مراجع ذی ربط درباره فعالیت ادارات در دفاتر این نهاد در سراسر استان حضور داشته و به درخواست های الکترونیکی ثبت شده رسیدگی خواهند کرد.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۴۲۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید