جزییات خبر

پنج شنبه / ۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۰۸:۴۷
سرویس : لرستان
کد خبر : ۱۷۴۰۶۴
گزارشگر : ۱۰۲

اهدا 300 بسته بهداشتی بانک رفاه به مددجویان کمیته امداد لرستان

(پنج شنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹) ۰۸:۴۷

مدیر کل کمیته امداد لرستان گفت: 300 بسته بهداشتی اهدایی سرپرستی بانک رفاه لرستان بین مددجویان تحت حمایت توزیع شد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، جاسم محمدی فارسانی مدیر کل کمیته امداد لرستان از حمایت های این نهاد در راستای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا خبر داد و افزود: آگاه سازی،ارائه خدمات الکترونیکی، اهدا بسته های حمایتی و بهداشتی،کاهش مراجعات مددجویان ،جذب کمک های مردمی بصورت الکترونیک از برنامه های این نهاد در جلوگیری و کاهش بیماری کرونا در جامعه هدف است.

وی به تخصیص 1 میلیاردو 300 میلیون تومان این نهاد به تامین بسته های بهداشتی ویژه مددجویان اشاره کرد و افزود: با توجه به وضعیت خطر برای بیماران خاص دارای ریسک بالا است به منظور کمک به هزینه پرستاری مراقبت از بیماران و تهیه مواد بهداشتی برای این قشر و اعضا خانوار با اولویت مناطق محروم ،زنان باردار،زنان شیرده توزیع شده است.

مدیر کل کمیته امداد لرستان با بیان اینکه این نهاد آمادگی جذب منابع ریالی و اجناس از خیرین،موسسات،سازمان ها،نهادهای دولتی،بانک ها و مراکز اقتصادی را دارد تصریح کرد: بانک رفاه لرستان در یک اقدام نوعدوستانه 300 بسته بهداشتی شامل ماسک،ژل ضدعفونی، اسپری الکل،دستکش و دستمال کاغذی به ارزش 18 میلیون تومان به مددجویان اهدا کرد.

محمدی فارسانی گفت: اقلام بهداشتی به مددجویان ساکن در مناطق محروم و حاشیه نشین با اولویت زنان و کودکان بی سرپرست توزیع می شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۵۴۸
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید