جزییات خبر

دوشنبه / ۱۱ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۵:۰۲
سرویس : زنجان
کد خبر : ۱۷۴۰۹۶
گزارشگر : ۸۷
مدیرکل کمیته امداد استان زنجان عنوان کرد:

پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه کارگشایی به مددجویان تحت حمایت بدون سود و کارمزد

(دوشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۹) ۱۵:۰۲

تسهیلات پرداختی به مددجویان تحت حمایت بدون سود و کارمزد بانکی بوده و ارائه خدمات قرض‌الحسنه موجب اثربخشی کارکردهای کمیته امداد در حوزه توانمندسازی می‌شود.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، هدایت صفری ، مدیرکل کمیته امداد استان زنجان  در بازدید نوروزی از صندوق امداد ولایت با اشاره به نام‌گذاری سال به «جهش تولید» ، گفت : از برنامه‌های مهم کمیته امداد در سال جدید ارتقاء خدمات اشتغال‌زایی به مددجویان تحت حمایت با رویکرد نوآورانه و تولید محور است.

وی بابیان اینکه بخشی از تسهیلات اعطایی به جامعه هدف این نهاد  به‌منظور فراهم کردن زمینه اشتغال به کار مددجویان تحت حمایت از طریق صندوق امداد ولایت پرداخت می‌شود ، افزود: تسهیلات پرداختی به مددجویان تحت حمایت بدون سود و کارمزد بوده و ارائه خدمات قرض‌الحسنه موجب اثربخشی کارکردهای کمیته امداد در حوزه توانمندسازی می‌شود.

صفری با اشاره به اینکه بخشی از منابع موردنیاز برای خدمت‌رسانی در صندوق امداد ولایت از محل بازپرداخت اقساط تسهیلات پرداختی تأمین می‌شود ، ادامه داد:  با برنامه‌ریزی انجام‌شده و فعالیت جهادی ، استان زنجان رتبه پنجم کشوری را در وصول اقساط داشته و این موضوع موجب جاری شدن منابع در مسیر خدمت‌رسانی و افزایش توان پرداخت تسهیلات صندوق امداد ولایت شده است.

وی با تأکید بر شتاب بخشی به ارائه خدمات و چالاکی و چابکی در فرآیند پرداخت تسهیلات به مددجویان تحت حمایت این نهاد ، افزود: برنامه‌ریزی برای ارتقاء خدمات غیرحضوری به مددجویان تحت حمایت باهدف کاهش مراجعات و افزایش سرعت در خدمت‌رسانی و جذب منابع مردمی برای ارائه خدمات قرض‌الحسنه به مددجویان تحت حمایت و اقشار نیازمند باید در اولویت کارگزاران این نهاد در صندوق امداد ولایت باشد.

انتهای پیام 

تعداد بازدید : ۴۵۴
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید