جزییات خبر

شنبه / ۱۶ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۲۰
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۴۱۱۲
گزارشگر : ۸۹
مدیرکل کمیته امداد استان مطرح کرد:

مشارکت 9 میلیارد تومانی مردم چهارمحال و بختیاری در جشن نیکوکاری

(شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۲۰

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: مردم نیکوکاری استان در جشن نیکوکاری 9 میلیارد و 190 میلیون تومان به نیازمندان کمک کرده‌اند.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور ضمن تقدیر از کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم نیکوکار استان به نیازمندان گفت: سال گذشته جشن نیکوکاری با توجه به انتشار ویروس کرونا به صورت غیرحضوری با شعار «عید را به خانه‌هایشان ببریم» برگزار شد.

وی با اشاره به استقبال مردم استان از روش‌های غیرحضوری افزود: شماره‌گیری کد #۱*۸۸۷۷* و وارد کردن کد شهرستان، اپلیکیشن سکه، اپلیکیشن سنا و مراجعه به سایت کمیته امداد به نشانی emdad.ir و همچنین شماره حساب ۸۸۰۳۱۸۵۵۸ و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۹۵۰۰۳۰۴۱۲ نزد صندوق قرض‌الحسنه امداد ولایت برای دریافت کمک‌های نیکوکاران در نظر گرفته شده بود.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به آمادگی ادارات کمیته امداد استان و مراکز نیکوکاری نیز برای دریافت کمک‌های غیرنقدی ادامه داد: از مجموع 9 میلیارد و 190 میلیون تومان کمک‌های مردم استان 4 میلیارد و 331 میلیون تومان از طریق مراکز نیکوکاری جمع‌آوری شده و در کوتاه‌ترین زمان ممکن به دست نیازمندان رسیده است.  

شایان ذکر است، جشن نیکوکاری هر ساله از 14 اسفندماه در سراسر کشور در راستای کمک به نیازمندان از طریق برپایی پاریگاه‌های جمع‌آوری کمک در مدارس، میعادگاه‌های نماز جمعه و سطح شهرها برگزار می‌شود.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۶۱
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید