جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۱:۵۵
سرویس : اصفهان
کد خبر : ۱۷۴۱۳۰
گزارشگر : ۷۷

توزیع 3000 بسته بهداشتی بین مددجویان کمیته امداد اصفهان

(یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹) ۱۱:۵۵

کمیته امداد اصفهان در مرحله سوم اهدای کمک های بهداشتی پیشگیرانه، 3000 بسته بهداشتی بین مددجویان شهرهای کاشان، نطنز، آران و بیدگل، راوند و اردستان توزیع کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، کریم زارع، سرپرست کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان با بیان اینکه کمک به پیشگیری از شیوع ویروس کرونا یکی از اولویت های این نهاد است، خاطرنشان کرد: اقدامات گوناگونی در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و همچنین پرداخت کمک هزینه خرید و تامین اقلام بهداشتی از اسفندماه سال گذشته تاکنون توسط کمیته امداد در سراسر استان انجام شده است.
وی توزیع 3000 بسته اقلام بهداشتی پیشگیری از کرونا را جدیدترین خدمت ارائه شده به مددجویان اصفهانی عنوان کرد و گفت: این بسته ها که شامل ژل ضد عفونی، الکل طبی و ماسک بود در میان مددجویان شهرهای کاشان، نطنز، آران و بیدگل، راوند و اردستان توزیع شده است.
زارع افزود: پیشتر نیز در دو مرحله بالغ بر سه میلیارد و 100 میلیون تومان کمک هزینه خرید اقلام بهداشتی به شکل نقدی در میان جامعه تحت حمایت کمیته امداد استان اصفهان با اولویت مددجویان دارای بیماریهای خاص، صعب العلاج، زمینگیر و همچنین سالمندان توزیع شد.
سرپرست کمیته امداد استان در تشریح سایر اقدامات این نهاد برای جلوگیری از شیوع کرونا به تلاش برای کمک به طرح فاصله گذاری اجتماعی اشاره کرد و گفت: غیر حضوری کردن ثبت درخواست خدمات توسط مددجویان، عدم برپایی پایگاه های جمع آوری مشارکت های مردمی و همچنین متوقف کردن روند تخلیه حضوری صندوق های صدقات از جمله مهمترین این اقدامات هستند.
زارع ادامه داد: زیرساخت های الکترونیکی کمیته امداد استان ظرفیت و تنوع بالایی برای جذب مشارکت مردم هم در زمینه صدقه و هم در زمینه سایر کمک ها دارند و نیکوکاران و خیران گران قدر می توانند با استفاده از کد دستوری #031*8877*، شماره 096887، پایگاه اینترنتی emdad.ir ، شماره حساب «۲۴۰۱۱۱۳۰۹۱۴۰۷۲» و شماره کارت «۶۰۶۳۷۳۷۰۰۰۰۰۲۵۰۹» نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران به یاری همشهریان نیازمند خود بشتابند.
وی همچنین با درخواست از مددجویان تحت حمایت این نهاد برای خودداری از مراجعه حضوری به دفاتر این نهاد تا عادی شدن شرایط، یادآور شد: پایگاه اینترنتی e.emdad.ir شماره 096887 و همچنین شماره های اختصاصی دفاتر کمیته امداد در سراسر استان برای ثبت و پیگیری درخواست های حمایتی در اختیار این عزیزان است.
انتهای پیام/

تعداد بازدید : ۳۱۶
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید