جزییات خبر

یکشنبه / ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ / ۱۳:۴۵
سرویس : چهارمحال بختیاری
کد خبر : ۱۷۴۱۳۴
گزارشگر : ۸۹
طی سال 98 محقق شد:

ایجاد زمینه اشتغال 4100 مددجوی کمیته امداد چهارمحال و بختیاری

(یکشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹) ۱۳:۴۵

مدیرکل کمیته امداد استان چهارمحال و بختیاری گفت: سال گذشته زمینه اشتغال 4113 مددجو با پرداخت تسهیلات اشتغال‌زایی فراهم شده است.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، علی ملک پور با اشاره به کسب رتبه نخست کمیته امداد استان در زمینه ایجاد فرصت‌های شغلی برای مددجویان ساکن روستاها و مناطق عشایرنشین و طرح راهبری شغلی بیان کرد: از مجموع 4113 طرح اشتغال اجرا شده، 1993 طرح در مناطق روستایی و عشایری با اعتبار 53 میلیارد و 750 میلیون تومان بوده است.

وی بابیان اینکه طرح‌های اشتغال مددجویان توسط کارشناسان بررسی و پس از تأیید برای دریافت تسهیلات قرض‌الحسنه به صندوق امداد ولایت و بانک‌های عامل معرفی می‌شوند افزود: 2120 طرح اشتغال نیز با اعتبار 59 میلیارد و 398 میلیون تومان اجرا شده است.

مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اجرای طرح راهبری شغلی ادامه داد: در طرح راهبری شغلی، طرح‌های اشتغال از سوی راهبران شغلی معرفی می‌شوند، سپس این طرح‌ها توسط هیئت شناسایی، ارزیابی، هدایت و نظارت بر راهبران شغلی بررسی و نتیجه به اطلاع کارآفرینان و صاحبان مشاغل می‌رسد.

ملک پور خاطرنشان کرد: طی سال گذشته 1544 طرح راهبری شغلی با اعتبار 36 میلیارد و 601 میلیون تومان اجرا شده است. وی ضمن بیان اهمیت برگزاری دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای و مهارتی ویژه مددجویان گفت: 3001 مددجوی کمیته امداد استان دوره‌های آموزشی در رشته‌های مختلف را گذرانده‌اند.

انتهای پیام

تعداد بازدید : ۳۷۷
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید